http://kariera.mk

Presidenti Meta viziton Marsejën

më 12.2017 - RTSH

Në Marsejë kreu i shtetit Ilir Meta u takua me Renaud Muselier president i rajonit të Provens Alpes-Kotes d’Azur me të cilin foli për bashkëpunimin mes dy vendeve dhe , në rritjen e kapaciteteve të administratës...

Meta takohet me eurodeputetin në Marsejë, ja për çfarë diskutuan

më 12.2017 - BalkanWeb

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ndodhet për një vizitë zyrtare në Francë. Sot ai ishte i pranishëm në qytetin e Marsejës, me Presidentin e rajonit të Provence-Alpes-Cotes d’Azur, Renaud...

Presidenti Meta vizitë zyrtare në Marsejë, takohet me eurodeputetin Muselier

më 12.2017 - Sot News

Marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Francës dhe nevojën për të nxitur dhe inkurajuar edhe më tej bashkëpunimin dypalësh dhe shumëpalësh mes dy vendeve ka qene ne qender te takimit ne Marseje qe Presidenti...

Zbardhet vizita e Metës në Marsejë, në fokus bashkëpunimet për infrastrukturën bregdetare

më 12.2017 - Gazeta Express

Gjatë vizitës së tij në Marsejë, Presidenti Ilir Meta u prit në takim nga Presidenti i Këshillit Rajonal të Provence-Alpes-Cotes d’Azur (PACA) dhe eurodeputet, Renaud Muselier dhe zhvilloi gjithashtu një...

Meta takohet me Presidentin e rajonit PACA: Thellim bashkëpunimit me Francën

më 12.2017 - NOA

Presidenti Ilir Meta, gjatë vizitës së tij në Marsejë,  u prit në takim nga Presidenti i Këshillit Rajonal të Provence-Alpes-Cotes d’Azurdhe eurodeputët, Renaud Muselier dhe zhvilloi gjithashtu një takim...

FOTO/ Presidenti Meta në Francë, takohet me Presidentin e Rajonit PACA, Muselier

më 12.2017 - Syri

Gjatë vizitës së tij në Marsejë, Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta u prit në takim nga Presidenti i Këshillit Rajonal të Provence-Alpes-Cotes d’Azur (PACA) dhe eurodeputet, Renaud Muselier dhe zhvilloi...

Meta në Francë:Të forcojmë lidhjet dhe bashkëpunimin dypalësh

më 12.2017 - Shqiptarja

Gjatë vizitës së tij në Marsejë, Presidenti i Republikës, Ilir Meta u prit në takim nga Presidenti i Këshillit Rajonal të Provence-Alpes-Cotes d’Azur (PACA) dhe eurodeputet, Renaud Muselier dhe zhvilloi...

Francë, Meta takon deputetin e PE-së

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Presidenti, Ilir Meta në një postim në faqet e tij zyrtare në facebook ka publikuar një foto me eurodeputetin e Francës, Renaud Muselier. Kreu i shtetit sipër fotos ka deklaruar se në takim është folur...

Meta takon eurodeputetin Muselier në Francë: Bashkëpunim i gjithanshëm

më 12.2017 - Zhurnal

Tiranë, 7 dhjetor - Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta,  ndodhet në Francë, ku në profilin e tij në rrjetin social Facebook, ka pastuar një foto ku takohet me Presidentin e Rajonit të Provencës- Alpes-...

Meta në Francë takon eurodeputetin Muselier: Bashkëpunim i gjithanshëm

më 12.2017 - NOA

Presidenti i vendit Ilir Meta, ndodhet në Francë në një vizitë zyrtare, prej nga ka publikuar edhe një fotografi. Ai ka postuar një foto me Presidentin e Rajonit të Provence-Alpes-Cotes d'Azur. Meta bën...

Meta takon eurodeputetin Muselier në Francë: Bashkëpunim i gjithanshëm

më 12.2017 - Sot News

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta,  ndodhet në Francë, ku në profilin e tij në rrjetin social Facebook, ka pastuar një foto ku takohet me Presidentin e Rajonit të Provencës- Alpes- Cotes D’Azur, Renaud...

Meta: Marrëdhënie të shkëlqyera mes Shqipërisë dhe Francës

më 12.2017 - Illyria

Gjatë vizitës së tij në Marsejë, Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta u prit në takim nga Presidenti i Këshillit Rajonal të Provence-Alpes-Cotes d’Azur (PACA) dhe eurodeputet, Renaud Muselier dhe...

Presidenti Meta në Francë, takon eurodeputetin Renaud Muselier: Bashkëpunim i gjithanshëm

më 12.2017 - BalkanWeb

FRANCË- Presidenti i Republikës Ilir Meta ndodhet në Francë, ku sot është takuar një eurodeputet. Lajmi është publikuar në faqen zyrtare të Presidentit Meta në “Facebook”, ku flitet për bashkëpunim të...

Francë, Meta takon eurodeputetit Muselier:Bashkëpunim i gjithanshëm

më 12.2017 - Shqiptarja

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta,  ndodhet në Francë, ku në profilin e tij në rrjetin social Facebook, ka pastuar një foto ku takohet me Presidentin e Rajonit të Provencës- Alpes- Cotes D’Azur, Renaud...

Meta në Marsejë takim me eurodeputetin Renaud Muselier: Bashkëpunim i gjithanshëm

më 12.2017 - Syri

Ditën e sotme Presidenti  i Republikës Ilir Meta ndodhet në Francë, ku sot është takuar një eurodeputet. Presidenti Meta ka takaur në Marsejë Presidentin e Rajonit të Provence-Alpes-Cotes d’Azur, Renaud...

FOTO/ Presidenti Meta në Francë, takohet me Presidentin e Rajonit PACA, Muselier

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Gjatë vizitës së tij në Marsejë, Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta u prit në takim nga Presidenti i Këshillit Rajonal të Provence-Alpes-Cotes d’Azur (PACA) dhe eurodeputet, Renaud Muselier dhe zhvilloi...

Presidenti Meta vizitë zyrtare në Marsejë

më 12.2017 - Gazeta Express

Kreu i shtetit Ilir Meta ndodhet për një vizitë në Marsejë, ku ka zhvilluar në takim të rëndësishëm edhe me Presidentin e Rajonit të Provence-Alpes-Cotes d'Azur. Bashkëpunim i gjithanshëm me këtë rajon...

Presidenti Meta në Francë, takon eurodeputetin Renaud Muselier: Bashkëpunim i gjithanshëm

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Ditën e sotme Presidenti i Republikës Ilir Meta ndodhet në Francë, ku sot është takuar një eurodeputet. Presidenti Meta ka takaur në Marsejë Presidentin e Rajonit të Provence-Alpes-Cotes d’Azur, Renaud...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK