http://kariera.mk

Kur polici nuk di t’i jap makinës

më 12.2017 - Lajmi.net

Një moment i sikletshëm i një polici në West Midlands të Anglisë është filmuar nga kamera e një makine. Në video dallohet vështirësia me të cilën polici ka kthyer makinën, pavarësisht se kishte shumë hapësirë...

Kur polici nuk di t’i jap makinës

më 12.2017 - Infokusi

Një moment i sikletshëm i një polici në West Midlands të Anglisë është filmuar nga kamera e një makine.

VIDEO/ Polici britanik “vuan” për të kthyer makinën…. “e ka marrë patentën me mik”

më 12.2017 - Gazeta Tema

Kujt ia merrte mendja se një polic në Britaninë e Madhe nuk di të kthejë një makinë. Në këtë video shfaqet momenti i sikletshëm i një polici në West Midlands të Anglisë që është filmuar nga kamera e një...

E çuditshme në Britani, polici “vuan” për të kthyer makinën

më 12.2017 - Gazeta Express

Kujt ia priste mendja se një polic në Britaninë e Madhe nuk di të kthejë një makinë. Në këtë video shfaqet momenti i sikletshëm i një polici në Ëest Midlands të Anglisë që është filmuar nga kamera e një...

Ndodh në Britani, polici “vuan” për të kthyer makinën – VIDEO

më 12.2017 - Infokusi

Një moment i sikletshëm i një polici në West Midlands të Anglisë është filmuar nga kamera e një makine. Në video dallohet vështirësia me të cilën polici ka kthyer makinën, pavarësisht se kishte shumë hapësirë...

E çuditshme në Britani, polici “vuan” për të kthyer makinën

më 12.2017 - BalkanWeb

BRITANI E MADHE – Kujt ia priste mendja se një polic në Britaninë e Madhe nuk di të kthejë një makinë. Në këtë video shfaqet momenti i sikletshëm i një polici në Ëest Midlands të Anglisë që është filmuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK