http://kariera.mk

Çmimet e importit shënojnë ngritje

më 12.2017 - Telegrafi

Çmimet e importit në Kosovë shënuan ngritje prej 0.8 për qind në tremujorin e tretë të këtij viti, krahasuar me tremujorin paraprak, ndërsa ngritja më e madhe ishte te produktet bimore 6.7 për qind, metalet...

Çmimet e importit në Kosovë shënojnë ngritje

më 12.2017 - Koha.net

Çmimet e importit në Kosovë shënuan ngritje prej 0.8% në tremujorin e tretë të këtij viti, krahasuar me tremujorin paraprak, ndërsa ngritja më e madhe ishte te produktet bimore 6.7%, metalet bazë dhe artikujt...

Çmimet e importit shënojnë ngritje

më 12.2017 - RTV 21

Ngritja më e madhe ishte te produktet bimore 6.7%, metalet bazë dhe artikujt e metaleve bazë 3.7% Çmimet e importit në Kosovë shënuan ngritje prej 0.8% në tremujorin e tretë të këtij viti, krahasuar me...

Çmimet rriten rreth 4 për qind

më 12.2017 - GazetaBlic

Agjencia e Statitsikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Indeksin e Çmimeve të Importit për tremujorin e tretë 2017. ASK njofton se indeksi i tërësishëm i çmimeve të importit në Kosovë u ngrit në një mesatare...

Çmimet rriten rreth 4 për qind

më 12.2017 - Infokusi

Agjencia e Statitsikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Indeksin e Çmimeve të Importit për tremujorin e tretë 2017. ASK njofton se indeksi i tërësishëm i çmimeve të importit në Kosovë u ngrit në një mesatare...

Çmimet rriten rreth 4 për qind

më 12.2017 - Periskopi

Agjencia e Statitsikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Indeksin e Çmimeve të Importit për tremujorin e tretë 2017. ASK njofton se indeksi i tërësishëm i çmimeve të importit në Kosovë u ngrit në një mesatare...

Çmimet e importit shënojnë ngritje

më 12.2017 - KosovaPress

Në raportin më të ri të Agjencisë së Statistikave të Kosovës (ASK) thuhet se ngritje gjatë këtij tremujori ka pasur edhe te këpucët 2.2%, tekstili dhe artikujt e tij 2.0%, shtazët e gjalla dhe produktet...

Çmimet e importit shënojnë ngritje

më 12.2017 - Gazeta e re

Çmimet e importit në Kosovë shënuan ngritje prej 0.8% në tremujorin e tretë të këtij viti, krahasuar me tremujorin paraprak, ndërsa ngritja më e madhe ishte te produktet bimore 6.7%, metalet bazë dhe artikujt...

Çmimet u rritën rreth 4 për qind

më 12.2017 - Insajderi

Krahasuar me tremujorin 2016, bëhet e ditur se çmimet e importit në Kosovë u ngritën në një mesatare prej 3.9 për qind Agjencia e Statitsikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Indeksin e Çmimeve të Importit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK