http://kariera.mk

VIDEO/ Hapen ‘Portat e Parajsës’, ja çfarë mesazhi na ka dërguar Zoti ...

më 12.2017 - Syri

Një fenomen i tmerrshëm ka shkaktuar pretendime të egra së ky sinjal është dërguar nga Zoti. Në pamjet e habitshme të marra në Suedi, janë parë shumë skijatorë duke shikuar lart në qiell në një rreth gjigant,...

Hapen ‘Portat e Parajsës’, ja çfarë mesazhi na ka dërguar Zoti …

më 12.2017 - Tetova Sot

Një fenomen i tmerrshëm ka shkaktuar pretendime të egra së ky sinjal është dërguar nga Zoti. Në pamjet e habitshme të marra në Suedi, janë parë shumë skijatorë duke shikuar lart në qiell në një rreth gjigant,...

“Porta e parajses” shëndrit në qiell me drita misterioze si një mesazh nga Zoti

më 12.2017 - Ina

Një fenomen i tmerrshëm ka shkaktuar pretendime të egra së ky sinjal është dërguar nga Zoti. Në pamjet e habitshme të marra në Suedi, janë parë shumë skijatorë duke shikuar lart në qiell në një rreth gjigant,...

“Porta e parajses” shëndrit në qiell me drita misterioze si një mesazh nga Zoti

më 12.2017 - Gazeta Express

Një fenomen i tmerrshëm ka shkaktuar pretendime të egra së ky sinjal është dërguar nga Zoti. Në pamjet e habitshme të marra në Suedi, janë parë shumë skijatorë duke shikuar lart në qiell në një rreth gjigant,...

“Porta e parajses” shëndrit në qiell me drita misterioze si një mesazh nga Zoti

më 12.2017 - Gazeta Express

Një fenomen i tmerrshëm ka shkaktuar pretendime të egra së ky sinjal është dërguar nga Zoti. Në pamjet e habitshme të marra në Suedi, janë parë shumë skijatorë duke shikuar lart në qiell në një rreth gjigant,...

“Porta e parajses” shëndrit në qiell me drita misterioze si një mesazh nga Zoti

më 12.2017 - Lajmi.net

Një fenomen i tmerrshëm ka shkaktuar pretendime të egra së ky sinjal është dërguar nga Zoti. Në pamjet e habitshme të marra në Suedi, janë parë shumë skijatorë duke shikuar lart në qiell në një rreth gjigant,...

VIDEO/ I pastrehu ju merr numrin e telefonit vajzave vetëm duke kënduar

më 12.2017 - Syri

Kur ke një zë të jashtëzakonshëm, gjithçka mund të ndodhë. Ky njeri ka tentuar që përmes zërit të tij të merr numrin e telefonit vajzave, shkruan lajmi.net Fillimisht oferta e tij ka qenë që të ulet pranë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK