http://kariera.mk

Kualifikoi ekipin në Champions League, trajneri shfaqet me maskën e Zorros

para 10 muajve - Syri

Shakhtar Donetsk arriti një fitore me të vertetë madhështore në shifrat 2-1 mbrëmë kundër Manchester City. Përveç një suksesi që u arrit kundër një prej ekipeve më të mira në Europë, ishte një fitore që...

Mundi Guardiolën, trajneri del në konferencë shtypi si “Zorro”

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Paulo Fonseca, trajner i Shakthar Donetsk, u shfaq në konferencën për shtyp pas ndeshjes së fituar ndaj Manchester City (në Champions) i veshur si “Zorro”, siç kishte premtuar. Kjo ishte mënyra e veçantë...

Kualifikoi ekipin në Champions League, trajneri shfaqet me maskën e Zorros

para 10 muajve - Tetova Sot

Shakhtar Donetsk arriti një fitore me të vertetë madhështore në shifrat 2-1 mbrëmë kundër Manchester City. Përveç një suksesi që u arrit kundër një prej ekipeve më të mira në Europë, ishte një fitore që...

Fonseca e mbajti premtimin, u paraqit në konferencë si Zoro

para 10 muajve - Medial

Trajneri i ekipit ukrainas kishte bërë një premtim interesant në rast të kualifikimit në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Shakhtar Donetsk mposhti mbrëmë Manchester Cityn 2:1 dhe siguroi vendin e dytë...

​Trajneri i Shakhtarit mban premtimin, shfaqet si Zorro në konferencë për shtyp

para 10 muajve - RTV 21

Trajneri i ekipit ukrainas kishte bërë një premtim interesant në rast të kualifikimit në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve Shakhtar Donetsk mposhti mbrëmë Manchester Cityn 2:1 dhe siguroi vendin e dytë...

Premtim i mbajtur, trajneri i Shakhtarit paraqitet në konferencë shtypi i veshur si Zorro

para 10 muajve - Blitz

Çdo premtim duhet mbajtur. Aq më shumë kur bëhet fjalë për një kualifikim në Champions League. Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseka, në konferencën për shtyp në “San Paolo”, më 20 nëntor, kishte...

Mundi Guardiolën, trajneri del në konferencë shtypi si “Zorro”

para 10 muajve - BalkanWeb

Trajneri i Shakthar Donetsk, Paulo Fonseca, u shfaq dje pas ndeshjes së fundit të Champions League në mënyrë të çuditshme. Në në konferencën për shtyp pas ndeshjes së fituar ndaj Manchester City ai u shfaq...

Trajneri i Shakhtarit mbanë premtimin, shfaqet i veshur si “Zorro” pas kualifikimit

para 10 muajve - Telegrafi

Trajneri i Shakhtar Donetskut, Paulo Fonseca, kishte bërë një premtim interesant kohë më parë, që tashmë ka gjetur realizim. Fonseca kishte premtuar publikisht se ai do të vishej zi personazhi filmik “Zorro”...

Kualifikohet kundër Manchester Cityt, trajneri i ekipit ukrainas mban premtimin dhe vishet si Zorro

para 10 muajve - Newsport

Shakhtar Donetsk arriti një fitore me të vertetë madhështore në shifrat 2-1 mbrëmë kundër Manchester City. Përveç nëj fitore që u arrit kundër një prej ekipeve më të mira në Europë, ishte një fitore që...

Trajneri i Shakhtarit vishet si Zoro në konferencë

para 10 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Shakhtar Donetsk-ut, Paulo Fonseca, e festoi fitoren prej 2:1 të klubit të tij ndaj Manchester City-t, dhe kualifikimit në fazën e nokautit në Ligën e Kampionëve. Ai ua shkaktoi fitoren e parë...

Trajneri mbajti fjalën në press doli si Zoro

para 10 muajve - Alsat-M

Shahtjor Donjeck me fitoren 2:1 ndaj Manchester City, siguroi kualifikim në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, ndërsa trajneri I kësaj skuadre u desh ta mbajë fjalën. Ai në fakt para një kohe pati premtuar...

Trajneri i Shakhtar paraqitet në konferencë me maskën e Zorros

para 10 muajve - Zhurnal

Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca, ka qenë aq i lumtur dhe emocionuar me fitoren e skuadrës së tij ndaj Manchester Cityt, e cila ia siguroi kalimin në 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve, saqë...

Trajneri i Shakhtar paraqitet në konferencë me maskën e Zorros

para 10 muajve - GazetaBlic

Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca, ka qenë aq i lumtur dhe emocionuar me fitoren e skuadrës së tij ndaj Manchester Cityt, e cila ia siguroi kalimin në 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve, saqë...

Trajneri i Shakhtar paraqitet në konferencë me maskën e Zorros

para 10 muajve - Gazeta Express

Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca, ka qenë aq i lumtur dhe emocionuar me fitoren e skuadrës së tij ndaj Manchester Cityt, e cila ia siguroi kalimin në 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve, saqë...

Trajneri i Shakhtarit vishet si “Zorro”, mban premtimin e dhënë

para 10 muajve - Koha.net

Trajneri i Shakhtar Donetskut, Paulo Fonseca pas fitores ndaj Manchester Cityt në konferencën për media është paraqitur i veshur si “Zorro”. Fonseca ka realizuar premtimin që kishte bërë nëse kampioni...

VIDEO/ Trajneri i njohur feston kualifikimin në Champions me kostumin e Zorros

para 10 muajve - Syri

Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca mbajti premtimin dhe festoi kualifikimin nga faza e tjetër të Chmapions Leagues, duke u paraqitur në konferencë për media i veshur si Zorro. Pasi u caktua si...

Trajneri i Shakhtarit mbanë premtimin, shfaqet i veshur si “Zorro” pas kualifikimit

para 10 muajve - Fol

Trajneri i Shakhtar Donetskut, Paulo Fonseca, kishte bërë një premtim interesant kohë më parë, që tashmë ka gjetur realizim. Fonseca kishte premtuar publikisht se ai do të vishej zi personazhi filmik “Zorro”...

Trajneri i Shakhtarit mban premtimin, shfaqet si Zorro në konferencë për shtyp

para 10 muajve - KosovaPress

Shakhtar Donetsk mposhti mbrëmë Manchester Cityn 2:1 dhe siguroi vendin e dytë në grup, duke u kualifikuar për fazën nokaut të Ligës së Kampionëve. Paulo Fonseca kishte paralajmëruar se nëse skuadra e...

Trajneri feston kualifikimin nga Liga e Kampionëve me kostumin e Zorros

para 10 muajve - Infokusi

Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca mbajti premtimin dhe festoi kualifikimin nga faza e grupeve e Ligës së Kampionëve, duke u paraqitur në konferencë për media i veshur si Zorro. Trajneri i Shakhtar...

Trajneri feston kualifikimin nga Liga e Kampionëve me kostumin e Zorros

para 10 muajve - Lajmi.net

. Trajneri i Shakhtar Donetsk, Paulo Fonseca i mban fjalët. Ai është shfaqur në konferencë për media i veshur si Zorro. Pasi u caktua si kundërshtar në grup me Manchester Cityn, Napolin dhe Feyenoordin,...

Trajneri i Shakhtarit mban premtimin – vishet si “Zorro”

para 10 muajve - Insajderi

Trajneri i Shakhtar Donetskut, Paulo Fonseca pas fitores ndaj Manchester Cityt në konferencën për media është paraqitur i veshur si “Zorro”. Fonseca ka realizuar premtimin që kishte bërë nëse kampioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK