http://kariera.mk

Së shpejti do kemi kartmonedhë 10 000 lekë, BSH miraton tematikën. Ja si do jetë

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë, në mbledhjen e sotme ka diskutuar mbi plane për rimëkëmbjen e bankave, për kontrollin e brendshëm të tyre, si dhe ka bërë me dije miratimin e tematikës...

SË SHPEJTI NË TREG KARTMONEDHA 10 MIJË LEKËSHE, JA SI DO TË DUKET

më 12.2017 - NOA

Banka e Shqipërisë pritet të hedhë në treg shumë shpejt kartmonedhën e re me vlerë 10 mijë lekë të reja (100 mijë lekë të vjetra). Vendimi është marrë në mbledhjen e kësaj të mërkure të Bordit Drejtues...

Shqipëria me kartëmonedhë të re 10 mijë lekë, me Himnin Kombëtar

më 12.2017 - Koha.net

Këshillit Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë në mbledhjen e datës 6 dhjetor 2017 ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë të reja. Ky është vendimi që ka marrë Këshillit Mbikëqyrës...

Zbulohet “fytyra” e re e 10 mijë lekëshit

më 12.2017 - Gazeta Express

Banka e Shqipërisë në mbledhjen e sotme të Bordit ka marrë vendimin në lidhje me miratimin e tematikës së kartëmonedhës shqiptare me kurs ligjor me vlerë 10.000 lekë Vendimi miratoi tematikën që do të...

BSH do emetojë kartmonedhë 10 mijë lekëshe me portretin e Asdrenit

më 12.2017 - Shqiptarja

Banka e Shqipërisë do emetojë së shpejti në treg një kartmonedhë 10 mijë lekëshe. Vendimi është marrë sot në mbledhjen e Këshillit Mbikëqyrës të BSH. Kartmonedha do ketë portretin e poetit shqiptar Asdreni,...

Banka e Shqipërisë do të emetojë kartmonedhën 10 mijë lekëshe/ Ja simbolet që do të ketë…

më 12.2017 - Syri

Banka e Shqipërisë do të emetojë së shpejti në treg një kartmonedhë 10 mijë lekëshe. Vendimi është marrë sot në mbledhjen e Këshillit Mbikëqyrës të BSH. Kartmonedha do ketë portretin e poetit shqiptar...

Një tjetër kartmonedhë hidhet në qarkullim, ja vlera dhe tematika e saj!

më 12.2017 - Blitz

Këshilli Mbikqyrës i Bankës së Shqipërisë ka vendosur në mbledhjen e datës 6 dhjetor hedhjen e një kartmonedhe të re në qarkullim. Bëhet fjalë për një kartmonedhë me vlerë 10 mijë lekë të reja, e cila...

Së shpejti kartëmonedha e re 10 mijë lekëshe. Ja çfarë do të pasqyrojë

më 12.2017 - BalkanWeb

Shqiptarët do të kenë për herë të parë një kartëmonedhë 100 mijë lekëshe (të vjetra). Në mbledhjen e mbajtur sot, me datë 6 dhjetor 2017, Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë ka miratuar tematikën...

Kartëmonedha e re 10 mijë lekëshe, me figurën e Asdrenit dhe vargjet e Himnit Kombëtar

më 12.2017 - BalkanWeb

Në mbledhjen e mbajtur sot, me datë 6 dhjetor 2017, Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë të reja. Më poshtë është vendimi ku sqarohen...

Së shpejti kartëmonedha e re 10 mijë lekëshe me Himnin e Flamurit

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Këshillit Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë në mbledhjen e sotme ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë. “Vendimi miratoi tematikën që do të pasqyrohet në kartëmonedhën shqiptare...

Kartëmonedha e re 10 mijë lekëshe, me figurën e Asdrenit dhe vargjet e Himnit Kombëtar

më 12.2017 - Mapo

Në mbledhjen e mbajtur sot, me datë 6 dhjetor 2017, Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë të reja. Më poshtë është vendimi ku sqarohen...

BSH emeton kartëmonedhën e re 10 mijë lekë me Himnin Kombëtar dhe Asdrenin

më 12.2017 - Java News

Këshillit Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë në mbledhjen e datës 6 dhjetor 2017 ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë të reja. Ky është vendimi që ka marrë Këshillit Mbikëqyrës...

Shqipëria me kartëmonedhë të re 10 mijë lekë, me Himnin Kombëtar

më 12.2017 - Periskopi

Këshillit Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë në mbledhjen e datës 6 dhjetor 2017 ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë të reja. Ky është vendimi që ka marrë Këshillit Mbikëqyrës...

Miratohet kartëmonedha 10 mijë lekë, ja si do të jetë

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Shqiptarët do të përdorin së shpejti një kartëmonedhë të re me vlerë 10 mijë lekë. Kjo do të jetë prerja më e madhe e kartëmonedha në Shqipëri, ndërsa deri më tani maksimumi i emetuar ka qenë 5 mijë lekë....

Ja si do të duket kartëmonedha e re 10.000 lekëshe me Himnin e Flamurit?!

më 12.2017 - Vizion Plus

Këshillit Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë në mbledhjen e sotme ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë. “Vendimi miratoi tematikën që do të pasqyrohet në kartëmonedhën shqiptare...

Kartëmonedha e re 10 mijë lekë, me Himnin Kombëtar!

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Këshillit Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë në mbledhjen e datës 6 dhjetor 2017 ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë të reja. Ky është vendimi që ka marrë Këshillit...

10 mijë lekë me himn kombëtar!

më 12.2017 - Albinfo

Këshillit Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë në mbledhjen e datës 6 dhjetor 2017 ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë të reja. Vendimi miratoi tematikën që do të pasqyrohet...

Kartëmonedha e re 10 mijë lekë, me Himnin Kombëtar!

më 12.2017 - Fakti Ditor

Këshillit Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë në mbledhjen e datës 6 dhjetor 2017 ka miratuar tematikën e kartëmonedhës me kurs ligjor 10 mijë lekë të reja. Ky është vendimi që ka marrë Këshillit Mbikëqyrës...

2018 “VITI I SKËNDERBEUT” ,Banka e Shqipërisë do të hedhë në treg monedha të reja në nder të heroit kombëtar

më 12.2017 - Vizion Plus

Në kuadër të 550 vjetorit të vdekjes së heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti- Skënderbeut, tre monedha të reja do të hidhen në treg nga Banka e Shqipërisë. Vendimi është marrë në mbledhjen e Këshillit...

2018 “VITI I SKËNDERBEUT” ,Banka e Shqipërisë do të hedhë në treg monedha të reja në nder të heroit kombëtar

më 12.2017 - Vizion Plus

Në kuadër të 550 vjetorit të vdekjes së heroit tonë kombëtar Gjergj Kastrioti- Skënderbeut, tre monedha të reja do të hidhen në treg nga Banka e Shqipërisë. Vendimi është marrë në mbledhjen e Këshillit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK