http://kariera.mk

Vizita në SHBA, Ruçi takon zyrtarin amerikan

më 12.2017 - Zhurnal

Tiranë, 7 dhjetor - Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi nis vizitën zyrtare në SHBA, kur sot është pritur në një takim nga zëvendëskryetari i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm,...

Gramoz Ruçi takon kongresmenin amerikan: Forcojmë miqësinë

më 12.2017 - BalkanWeb

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi po zhvillon një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me ftesë të kongresmentit Robert Pittinger. Në ditën e parë të vizitës së tij zyrtare, Kryetari...

Pittenger falenderon Ruçin: Mirënjohës për lidhjen e fuqishme të SHBA me ju

më 12.2017 - Sot News

Në ditën e parë të vizitës së tij zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, zoti Gramoz Ruçi, u prit në një takim nga zëvendëskryetari i Nënkomisionit për Terrorizmin...

Ruçi takim me kongresmenin amerikan Pittenger, në fokus axhenda e përbashkët kundër terrorizmit

më 12.2017 - Gazeta Express

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi po zhvillon një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me ftesë të kongresmentit Robert Pittinger. Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi,...

Vizita në SHBA, Ruçi takon zyrtarin amerikan

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi nis vizitën zyrtare në SHBA, kur sot është pritur në një takim nga zëvendëskryetari i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm, Robert Pittenger....

Fotot që mezi i priste politika: Ruçi me opozitën në SHBA

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 6 Sa shumë është diskutuar e spekuluar në Shqipëri për këtë çështje. E djathta ka këmbëngulur se kreu i ri i Kuvendit nuk ka të drejtë të shkelë në tokën amerikane. E megjithatë Ruçi ka nisur...

Ruçi në SHBA:Do të kemi sistem të besueshëm drejtësie

më 12.2017 - Shqiptarja

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka nisur vizitën zyrtare në SHBA. Ruçi është pritur në takim nga zëvendëskryetari i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm, zoti Robert...

Ruçi në SHBA takohet me Robert Pittenger

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi nis vizitën zyrtare në SHBA. Ruçi pritet në takim nga zëvendëskryetari i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm, Robert Pittenger. Pittinger...

Ruçi takohet me Pittenger: Shtetet e Bashkuara të Amerikës duan që Shqipëria të jetë një vend i fortë

më 12.2017 - Gazeta Tema

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi po zhvillon një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me ftesë të kongresmentit Robert Pittinger. Në ditën e parë të vizitës së tij zyrtare, Kryetari...

Ruçi në Uashington: “Mirënjohje SHBA”

më 12.2017 - RTSH

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, po zhvillon një vizitë në SHBA, i ftuar nga kongresmenti Robert Pittinger, Zëvendëskryetari i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm....

Ruçi nis vizitën në SHBA, zyrtari i parë i lartë që takoi

më 12.2017 - NOA

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi nis vizitën zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai u prit në takim nga zëvendëskryetari i nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm, Robert Pittenger....

Kryetari i Kuvendit nis vizitë zyrtare në SHBA

më 12.2017 - Mapo

Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka nisur një vizitë zyrtare në SHBA. Ai u prit në takim nga zv. kryetari i nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm, Robert Pittenger. “Të dyja vendet tona...

Ruçi në SHBA: Do kemi sistem të besueshëm drejtësie!

më 12.2017 - Java News

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka nisur vizitën zyrtare në SHBA. Ruçi është pritur në takim nga zëvendëskryetari i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm, zoti Robert...

Ruçi: Nuk harrojmë SHBA-në për shtetësinë e Shqipërisë, Kosovës dhe Shqipërinë në NATO

më 12.2017 - Illyria

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, zoti Gramoz Ruçi, u prit në një takim nga zëvendëskryetari i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm, zoti Robert Pittenger Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë...

Delegacioni parlamentar në Washington, takim me kongresmenin Pittinger

më 12.2017 - BalkanWeb

Kryetarja e Komisionit të Jashtëm Parlamentar, Mimi Kodheli, deklaroi sot se delegacioni parlamentar shqiptar në SHBA u takua sot me kongresmenin republikan, Robert Pittinger. Në delegacionin parlamentar...

Delegacioni parlamentar në Washington, takim me kongresmenin Pittinger

më 12.2017 - Mapo

Kryetarja e Komisionit të Jashtëm Parlamentar, Mimi Kodheli, deklaroi sot se delegacioni parlamentar shqiptar në SHBA u takua sot me kongresmenin republikan, Robert Pittinger. Në delegacionin parlamentar...

Ruçi në Forumin e 10-të Parlamentar për Inteligjencën dhe Sigurinë në Uashington

më 12.2017 - Zhurnal

Me ftesë të Kongresmentit Robert Pittinger, Zëvendëskryetar i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm në Kongresin Amerikan, Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, zoti Gramoz Ruçi, do të...

Kreu i parlamentit Ruçi në Forumin e 10-të Parlamentar për Inteligjencën dhe Sigurinë në Uashington

më 12.2017 - RTSH

Me ftesë të Kongresmentit Robert Pittinger, Zëvendëskryetar i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm në Kongresin Amerikan, Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, zoti Gramoz Ruçi, do të...

Ruçi në SHBA, për bashkëpunimin në fushën e inteligjencës

më 12.2017 - 24 ore

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi u nis dje për një vizitë zyrtare në SHBA. Me ftesë të Kongresmentit Robert Pittinger, Zëvendëskryetar i Nënkomisionit për Terrorizmin dhe Financimin e Paligjshëm në Kongresin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK