http://kariera.mk

Kryesimi i CEFTA-s, si Kosovë pa akronimin UNMIK

më 12.2017 - Lajmi.net

Republika e Kosovës, vitin e ardhshëm pritet të jetë kryesuese e radhës së Marrëveshjes së Tregtisë së Lirë me Evropën Qendrore, e njohur me shkurtesën, CEFTA. Gjatë kryesimit të këtij mekanizmi ndërkombëtar...

Kryesimi i CEFTA-s, si Kosovë pa UNMIK-un

më 12.2017 - Telegrafi

Republika e Kosovës, vitin e ardhshëm pritet të jetë kryesuese e radhës së Marrëveshjes së Tregtisë së Lirë me Evropën Qendrore, e njohur me shkurtesën, CEFTA. Gjatë kryesimit të këtij mekanizmi ndërkombëtar...

Kryesimi i CEFTA-s, si Kosovë pa akronimin UNMIK

më 12.2017 - Evropa e Lirë

Republika e Kosovës, vitin e ardhshëm pritet të jetë kryesuese e radhës së Marrëveshjes së Tregtisë së Lirë me Evropën Qendrore, e njohur me shkurtesën, CEFTA. Gjatë kryesimit të këtij mekanizmi ndërkombëtar...

Kryesimi i CEFTA-s, si Kosovë pa akronimin UNMIK

më 12.2017 - Koha.net

Republika e Kosovës, vitin e ardhshëm pritet të jetë kryesuese e radhës së Marrëveshjes së Tregtisë së Lirë me Evropën Qendrore, e njohur me shkurtesën CEFTA. Gjatë kryesimit të këtij mekanizmi ndërkombëtar...

Kryesimi i CEFTA-s, si Kosovë pa akronimin UNMIK

më 12.2017 - Medial

Republika e Kosovës, vitin e ardhshëm pritet të jetë kryesuese e radhës së Marrëveshjes së Tregtisë së Lirë me Evropën Qendrore, e njohur me shkurtesën, CEFTA. Gjatë kryesimit të këtij mekanizmi ndërkombëtar...

Kosova do ta kryesojë CEFTA-n pa akronimin UNMIK

më 12.2017 - Insajderi

Republika e Kosovës, vitin e ardhshëm pritet të jetë kryesuese e radhës së Marrëveshjes së Tregtisë së Lirë me Evropën Qendrore, e njohur me shkurtesën, CEFTA. Gjatë kryesimit të këtij mekanizmi ndërkombëtar...

Kosova këmbëngul ta kryesojë CEFTA-n pa akronimin UNMIK

më 12.2017 - Illyria

Prishtinë, 7 dhjetor 2017 – Republika e Kosovës vitin e ardhshëm pritet të jetë kryesuese e radhës së Marrëveshjes së Tregtisë së Lirë me Evropën Qendrore, e njohur me shkurtesën, CEFTA. Gjatë kryesimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK