http://kariera.mk

Bën Trumpin në kokë, ja qethja e çuditshme e flokëve

më 12.2017 - BalkanWeb

TAJVAN – Ky djalë ka modelin më të famshëm të flokëve në botë, por që nuk bën pjesë në shijet e shumicës së njerëzve. Aio ka një prerje të çuditshme dhe imteresante flokësh shkruan Daily Mail. Ai shfrytëzoi...

Bën Trumpin në kokë, qethja e çuditshme e flokëve të një djaloshi

më 12.2017 - Telegrafi

Ky djalë ka modelin më të famshëm të flokëve në botë, por që nuk bën pjesë në shijet e shumicës së njerëzve. Ai ka një prerje të çuditshme dhe interesante flokësh. Ai shfrytëzoi talentin e një berberi...

Me Trumpin në kokë

më 12.2017 - Tetova Sot

Ndoshta ka modelin më të famshëm të flokëve në botë, por që nuk bën pjesë në shijet e shumicës së njerëzve. Megjithatë, një i ri në Tajvan nuk bën pjesë tek shumica. Duke shfrytëzuar talentin e një berberi...

Me Trumpin në kokë

më 12.2017 - Infokusi

Ndoshta ka modelin më të famshëm të flokëve në botë, por që nuk bën pjesë në shijet e shumicës së njerëzve. Megjithatë, një i ri në Tajvan nuk bën pjesë tek shumica. Duke shfrytëzuar talentin e një berberi...

FOTO/ Me Trumpin në kokë

më 12.2017 - Syri

Ndoshta ka modelin më të famshëm të flokëve në botë, por që nuk bën pjesë në shijet e shumicës së njerëzve. Megjithatë, një i ri në Tajvan nuk bën pjesë tek shumica. Duke shfrytëzuar talentin e një berberi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK