http://kariera.mk

Ardian Isufi çel ekspozitën e veçantë në Universitetin e Arteve

më 12.2017 - Vizion Plus

Galeria e Universitetit të Arteve është pushtuar nga lulet. Që në hyrje, ndiet pushteti i tyre. Do të duhej të ishte një pushtet i brishtë, njëlloj si ai që kanë lulet në jetën e njeriut, por në tre dhomat...

Piktori Adrian Isufi çel ekspozitën  "Flowers Power" në galerinë FAB

më 12.2017 - Shqiptarja

Piktori i njohur, Adrian Isufi, ka çelur një ekspozitë personale. me këtë ekspozitë të çelur në “Galerinë Fab” të Universitetit të Arteve, piktori sjell ndryshime në stil dhe në konceptimin metaforik të...

Piktori Adrian Isufi çel ekspozitën  "Flowers Power" në galerinë FAB

më 12.2017 - Shqiptarja

Piktori i njohur, Adrian Isufi, ka çelur një ekspozitë personale. me këtë ekspozitë të çelur në “Galerinë Fab” të Universitetit të Arteve, piktori sjell ndryshime në stil dhe në konceptimin metaforik të...

Ardian Isufi çel nesër ekspozitën personale me piktura, skulptura dhe instilacione në galerinë “FAB”

më 12.2017 - Sot News

Ekspozita “Flower Power” me punime të artistit Ardian Isufi çelet nesër në galerinë e artit FAB. Një ekspozitë me punime të dy viteve të fundit me piktura, skulptura dhe instalacione për publikun. Ardian...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK