http://kariera.mk

Del në shitje Honor 7X

më 12.2017 - Koha.net

Telefoni Honor 7X ishte prezantuar në Kinë gjatë muajit tetor, por tani pajisja ka dalë në shitje për të gjitha tregjet botërore. Pajisja vjen me ekran 5.9-inç FHD me rezolucion 2160x1080 pixels. Telefoni...

Honor prezantoi dy telefona të ri

më 12.2017 - Koha.net

Honor paraqiti dy telefona të ri të mençur View 10 dhe 7X. View 10 posedon procesor me inteligjencë artificiale, i cili mundëson fotot më të mira dhe e bën përdorimin e pajisjes më të lehtë dhe të thjeshtë....

Del në shitje Honor 7X

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Telefoni Honor 7X ishte prezantuar në Kinë gjatë muajit tetor, por tani pajisja ka dalë në shitje për të gjitha tregjet botërore. Pajisja vjen me ekran 5.9-inç FHD me rezolucion 2160x1080 pixels. Telefoni...

Honor prezantoi dy telefona të ri

më 12.2017 - KosovaPress

View 10 posedon procesor me inteligjencë artificiale, i cili mundëson fotot më të mira dhe e bën përdorimin e pajisjes më të lehtë dhe të thjeshtë. Pajisja ka ekran 6 inç HD, dy kamera të pasme prej 16...

Del në shitje Honor 7X

më 12.2017 - Ina

Telefoni Honor 7X ishte prezantuar në Kinë gjatë muajit tetor, por tani pajisja ka dalë në shitje për të gjitha tregjet botërore. Pajisja vjen me ekran 5.9-inç FHD me rezolucion 2160×1080 pixels. Telefoni...

Del në shitje Honor 7X

më 12.2017 - Gazeta Express

Telefoni Honor 7X ishte prezantuar në Kinë gjatë muajit tetor, por tani pajisja ka dalë në shitje për të gjitha tregjet botërore. Pajisja vjen me ekran 5.9-inç FHD me rezolucion 2160x1080 pixels. Telefoni...

Del në shitje Honor 7X

më 12.2017 - Tetova Sot

Telefoni Honor 7X ishte prezantuar në Kinë gjatë muajit tetor, por tani pajisja ka dalë në shitje për të gjitha tregjet botërore. Pajisja vjen me ekran 5.9-inç FHD me rezolucion 2160×1080 pixels. Telefoni...

Del në shitje Honor 7X

më 12.2017 - Zhurnal

Telefoni Honor 7X ishte prezantuar në Kinë gjatë muajit tetor, por tani pajisja ka dalë në shitje për të gjitha tregjet botërore. Pajisja vjen me ekran 5.9-inç FHD me rezolucion 2160x1080 pixels. Telefoni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK