http://kariera.mk

BE planifikon ‘Fondin Monetar Evropian’ deri në vitin 2019… sipas modelit të FMN-së

më 12.2017 - Ina

BE-ja do të krijojë një Fond Monetar Evropian sipas modelit të FMN-së si dhe një post të ri. Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së...

BE planifikon ‘Fondin Monetar Evropian’ deri në vitin 2019… sipas modelit të FMN-së

më 12.2017 - Mapo

BE-ja do të krijojë një Fond Monetar Evropian sipas modelit të FMN-së si dhe një post të ri. Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së...

BE planifikon Fondin Monetar Evropian deri në vitin 2019, sipas modelit të FMN

më 12.2017 - BalkanWeb

BE-ja do të krijojë një Fond Monetar Evropian sipas modelit të FMN-së si dhe një post të ri. Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së...

Brenda 2019, BE planifikon Fondin Monetar Evropian

më 12.2017 - Java News

BE-ja do të krijojë një Fond Monetar Evropian sipas modelit të FMN-së si dhe një post të ri. Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së...

BE-ja planifikon Fondin Monetar Evropian deri në vitin 2019

më 12.2017 - Koha.net

BE-ja do të krijojë një Fond Monetar Evropian sipas modelit të FMN-së si dhe një post të ri. Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së...

Ilazi tregon sa kohë i duhet Kosovës për liberalizim nëse miratohet demarkacioni

më 12.2017 - Gazeta Express

Demarkacioni me Malin e Zi është ngritur si çështje nga Bashkimi Evropian për liberalizimin e vizave për Kosovën. Nënshkrimi i kësaj marrëveshje u realizua në gusht të vitit 2015, mirëpo Kuvendi i Kosovës...

Ja pas sa kohësh Kosovës i hiqen vizat nëse ratifikohet Demarkacioni?

më 12.2017 - Lajmi.net

Demarkacioni me Malin e Zi është ngritur si çështje nga Bashkimi Evropian për liberalizimin e vizave për Kosovën. Nënshkrimi i kësaj marrëveshje u realizua në gusht të vitit 2015, mirëpo Kuvendi i Kosovës...

Edhe BE-ja me një Fond Monetar, do të krijohet para vitit 2019

më 12.2017 - Syri

BE-ja do të krijojë një Fond Monetar Evropian sipas modelit të FMN-së si dhe një post të ri. Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së...

Edhe BE-ja me një Fond Monetar, do të krijohet para vitit 2019

më 12.2017 - Tetova Sot

BE-ja do të krijojë një Fond Monetar Evropian sipas modelit të FMN-së si dhe një post të ri. Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së...

Kaq kohë i duhet Kosovës për liberalizim nëse miratohet demarkacioni

më 12.2017 - Sovrani

Demarkacioni me Malin e Zi është ngritur si çështje nga Bashkimi Evropian për liberalizimin e vizave për Kosovën. Nënshkrimi i kësaj marrëveshje u realizua në gusht të vitit 2015, mirëpo Kuvendi i Kosovës...

Ilazi tregon sa kohë i duhet Kosovës për liberalizim nëse miratohet demarkacioni

më 12.2017 - Bota Press

Demarkacioni me Malin e Zi është ngritur si çështje nga Bashkimi Evropian për liberalizimin e vizave për Kosovën. Nënshkrimi i kësaj marrëveshje u realizua në gusht të vitit 2015, mirëpo Kuvendi i Kosovës...

BE-ja do të krijojë FMN-në e vet

më 12.2017 - Zhurnal

Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së synon të krijojë një Fond Monetar Evropian dhe postin e Ministrit të Ekonomisë dhe të Financave....

BE-ja do të krijojë FMN-në e vet

më 12.2017 - Syri

Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së synon të krijojë një Fond Monetar Evropian dhe postin e Ministrit të Ekonomisë dhe të Financave....

BE-ja planifikon Fondin Monetar Evropian deri në vitin 2019

më 12.2017 - DW

BE-ja do të krijojë një Fond Monetar Evropian sipas modelit të FMN-së si dhe një post të ri. Plani kohor për ristrukturimin e gjerë të Eurozonës është gati: deri në mesin e vitit 2019, Komisioni i BE-së...

KE: Masa për reforma në eurozonë dhe Fondin Monetar Evropian

më 12.2017 - Tetova Sot

Komisioni Evropian sot propozoi pako të masave për reformim të eurozonës dhe rritje të rezistencës së saj në krizat e ardhshme, mes të cilave është edhe propozim fondi për shpëtim i eurozonës – Mekanizimi...

Kërkohet krijimi i një Fondi Monetar Evropian

më 12.2017 - Zhurnal

Bashkimi Evropian është nën krizën më të ultë pas thirrjes për një bashkim më të ngushtë në aspektin e financave, raporton “The Express.uk”, përcjell “Bota sot”. Komisioni Europian do të takohet sot, ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK