http://kariera.mk

Prokuroria e Krimeve të Rënda rikthen dosjen për ngjarjen e Elbasanit

më 12.2017 - Zhurnal

Prokuroria e Krimeve te Renda shpalli moskopetencën dhe dërgoi serish ne Elbasan dosjen e përplasjes se policisë me Audin e blinduar, ngjarje e ndodhur ne shtator pranë tregut ushqimor ne Elbasan. Fillimisht...

Prokuroria e Krimeve të Rënda rikthen dosjen për ngjarjen e Elbasanit

më 12.2017 - Vizion Plus

Prokuroria e Krimeve te Renda shpalli moskopetencën dhe dërgoi serish ne Elbasan dosjen e përplasjes se policisë me Audin e blinduar, ngjarje e ndodhur ne shtator pranë tregut ushqimor ne Elbasan. Fillimisht...

Shfryhet dosja e famshme në Elbasan! Prokuroria ndryshon akuzën për mungesë provash

më 12.2017 - Gazeta Express

Bien akuzat ndaj grupit të të arrestuarve në Elbasan, lidhur me ngjarjen e tre muajve më parë ku u godit makina e nëndrejtorit të Policisë, nga një automjet i blinduar. Ka qenë Prokuoria e Krimeve të Rënda...

GODITJA E MAKINËS SË POLICISË NË ELBASAN, PROKURORIA NUK GJEN PROVA PËR SULM TË ORGANIZUAR

më 12.2017 - NOA

Bien akuzat ndaj grupit të të arrstuarve në Elbasan, lidhur me ngjarjen e tre muajve më parë ku u godit makina e nëndrejtorit të Policisë, nga një automjet i blinduar. Ka qenë Prokuoria e Krimeve të Rënda...

Goditja e makinës së policisë në Elbasan, Krimet e Rënda shpallin moskompetencë

më 12.2017 - Klan

Shfryhet dosja e ngjarjes së 18 Shtatorit në Elbasan, ku makina e nëndrejtorit të policisë së këtij qarku u godit nga një mjet i blinduar. Prokuroria e Krimeve të Rënda ka shpallur moskompetencë për hetimin...

Përplasja e makinës së policisë, Krimet e Rënda ndalojnë hetimet, kalojnë dosjen në prokurorinë e Elbasanit

më 12.2017 - Sot News

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur të mos hetojë më për atë çka ka ndhodhur mbrëmjen e 18 shtatorit 2017 në hyrjen e tregut ushqimorë në Elbasan ku një automjet i blinduar përplas makinën e kryepolicit...

Përplasja e makinës së policit, Krimet e Rënda i kalojnë dosjen Prokurorisë së Elbasanit

më 12.2017 - Syri

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur të mos hetojë më për atë çka ka ndodhur mbrëmjen e 18 shtatorit 2017 në hyrjen e tregut ushqimorë në Elbasan, ku një automjet i blinduar përplas makinën e kryepolicit...

Përplasja e makinës së policisë, Krimet e Rënda ndalojnë hetimet, i kalojnë në prokurorinë e Elbasanit

më 12.2017 - Sot News

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur të mos hetojë më për atë çka ka ndhodhur mbrëmjen e 18 shtatorit 2017 në hyrjen e tregut ushqimorë në Elbasan ku një automjet i blinduar përplas makinën e kryepolicit...

Krimet e Rënda heqin dorë nga ngjarja goditjen e makinës së policisë

më 12.2017 - Albeu

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka shpallur moskompetencë për hetimin ndaj katër personave, të cilët u arrestuan si autorë të përplasjes së makinës së policisë në Elbasan. Pas 3 muajsh hetime për Enea Bekteshin,...

Ngjarja e rëndë e Elbasanit, shfryhet dosja. Prokuroria nuk gjen prova për goditjen e policisë me Audi të blinduar

më 12.2017 - Opinion

Pakkush mund ti harrojë pamjet që u shfaqën në “Opinion” në fund të shtatorit që hodhën dritë mbi sulmin ndaj policisë me makinë të blinduar në dyert e tregut ushqimor të Elbasanit. Por sot, pas 3 muaj...

Përplasja e makinës së policisë Krimet e Rënda pushojnë hetimet

më 12.2017 - Shqiptarja

ELBASAN- Ajo cka ka ndodhur mbrëmjen e 18 shtatorit 2017 në hyrjen e tregut ushqimorë në Elbasan ku një automjet i blinduar përplas makinën e kryepolicit Gjergji Oshafi dhe largohet, nuk do të hetohet...

Incidenti me policinë, Krimet e Rënda shpallin moskompetencë për ngjarjen

më 12.2017 - Java News

Shfryhet dosja e ngjarjes së 18 Shtatorit në Elbasan, ku makina e nëndrejtorit të policisë së këtij qarku u godit nga një mjet i blinduar. Prokuroria e Krimeve të Rënda ka shpallur moskompetencë për hetimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK