http://kariera.mk

VIDEO/ Rama ftesë opozitës për një pakt kombëtar për negociatat dhe kryeprokurorin: I kemi votat vetëm por…

më 12.2017 - Gazeta Tema

Nga Bullgari ku po merr pjesë në një takim Rama ka përsëritur ftesën ndaj opozitës për një pakt kombëtar për hapjen e negociatave. Në një deklaratë për mendian Rama gjithashtu i bëri thirrje Bashën që...

VIDEO/ Rama ftesë opozitës për një pakt kombëtar: PD të përfshihet në proçesin e hapjes së negociatave

më 12.2017 - Gazeta Tema

Nga Bullgari ku po merr pjesë në një takami Rama ka përsëritur ftesën për një opozitën për një pakt kombëtar për hapjen e negociatave. Në një deklaratë për mendian Rama gjithashtu Rama i bëri thirrje Bashën...

Çmenduri, këngëtari shqiptar mbledh para me thes në një dasmë

më 12.2017 - Bota Press

Fenomeni i hedhjes së parave për këngëtarët shqiptarë, ende po vazhdon me të madhe. I radhës që është “mbuluar” me para është këngëtari Gëzim Nika, i cili para disa dite ka festuar 35 vjetorin e karrierës...

Këngëtari shqiptar me koncert në Amerikë, mbledh dollarët me thasë!

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Këngëtari shqiptar Gëzim Nika është tejet aktiv me koncerte në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Në këtë koncert, ku më së shumti ishin të pranishëm shqiptarë, është bërë nami. Nika është mbuluar me...

Një thes me dollarë, shuma e frikshme që u hodh për këngëtarin shqiptar në SHBA

më 12.2017 - Albeu

Gëzim Nika bëri 35 vjet që prej daljes së parë në skenë dhe kjo ka qenë një ngjarje e madhe për komunitetin e shqiptarëve në SHBA, të cilët e kanë festuar më se miri duke hedhur shuma të konsiderueshme...

Çmenduri, këngëtari shqiptar mbledh para me thesë në një dasëm

më 12.2017 - GazetaBlic

Fenomeni i hedhjes së parave për këngëtarët shqiptarë, ende po vazhdon me të madhe. I radhës që është “mbuluar” me para është këngëtari Gëzim Nika, i cili para disa dite ka festuar 35 vjetorin e karrierës...

Çmenduri, këngëtari shqiptar mbledh para me thesë në një dasëm

më 12.2017 - Infokusi

Fenomeni i hedhjes së parave për këngëtarët shqiptarë, ende po vazhdon me të madhe. I radhës që është “mbuluar” me para është këngëtari Gëzim Nika, i cili para disa dite ka festuar 35 vjetorin e karrierës...

Çmenduri, këngëtari shqiptar mbledh para me thes në një dasmë

më 12.2017 - Periskopi

Fenomeni i hedhjes së parave për këngëtarët shqiptarë, ende po vazhdon me të madhe. I radhës që është “mbuluar” me para është këngëtari Gëzim Nika, i cili para disa dite ka festuar 35 vjetorin e karrierës...

Feston 35-vjetorin e karrierës së tij, këngëtari shqiptar mbulohet me para në SHBA

më 12.2017 - Zhurnal

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari...

Pare me thasë, shikojeni si mbulohet në lekë këngëtari shqiptar gjatë një koncerti në Amerikë!

më 12.2017 - GazetaBlic

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari...

Këngëtari shqiptar ‘mbulohet’ me para në SHBA, dollarët futen në thes

më 12.2017 - BalkanWeb

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari...

VIDEO/ Këngëtari shqiptar “mbulohet” me dollarë në SHBA, paratë futen në thes

më 12.2017 - Gazeta Tema

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari...

Pare me thasë/ Shikojeni si mbulohet në lekë këngëtari shqiptarë gjatë një koncerti në Amerikë

më 12.2017 - Tetova Sot

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari...

Pare me thasë/ Shikojeni si mbulohet në lekë këngëtari shqiptarë gjatë një koncerti në Amerikë (VIDEO+FOTO)

më 12.2017 - Lajm

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari...

VIDEO/ Këngëtarin shqiptar e mbulojnë me dollarë në SHBA

më 12.2017 - Java News

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari...

Pare me thasë, shikojeni si mbulohet në lekë këngëtari shqiptar gjatë një koncerti në Amerikë!

më 12.2017 - Infokusi

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari...

Shikojeni si mbulohet me para këngëtari shqiptarë gjatë një koncerti në Amerikë

më 12.2017 - Sovrani

Këngëtari shqiptar, Gëzim Nika ka festuar para pak ditësh 35 vjetorin e karrierës së tij muzikore në SHBA, aty ku jeton prej disa vitesh. Gjatë koncertit të zhvilluar në një nga skenat e SHBA, këngëtari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK