http://kariera.mk

Certifikohen 22 ekspertë të sigurisë ushqimore

më 12.2017 - Telegrafi

Zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Isni Kilaj, ka marrë pjesë në ceremoninë e certifikimit të inspektorëve dhe auditorëve vendorë për sigurinë ushqimore. Gjatë kësaj ceremonie,...

Certifikohen 22 ekspertë të sigurisë ushqimore

më 12.2017 - Lajmi.net

Zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Isni Kilaj, ka marrë pjesë sot në ceremoninë e certifikimit të inspektorëve dhe auditorëve vendorë për sigurinë ushqimore. Gjatë kësaj ceremonie,...

Certifikohen 22 ekspertë të sigurisë ushqimore

më 12.2017 - RTV 21

U tha se  certifikimi i këtyre ekspertëve vendorë është një mundësi e mirë për agrobizneset vendore Zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Isni Kilaj, ka marrë pjesë sot në ceremoninë...

Certifikohen 22 ekspertë të sigurisë ushqimore

më 12.2017 - Koha.net

Zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Isni Kilaj, ka marrë pjesë sot në ceremoninë e certifikimit të inspektorëve dhe auditorëve vendorë për sigurinë ushqimore. Gjatë kësaj ceremonie,...

Certifikohen 22 ekspertë të sigurisë ushqimore

më 12.2017 - GazetaBlic

Zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Isni Keilaj, ka marrë pjesë sot në ceremoninë e certifikimit të inspektorëve dhe auditorëve vendorë për sigurinë ushqimore. Gjatë kësaj ceremonie,...

Certifikohen 22 ekspertë të sigurisë ushqimore

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Zëvendësministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Isni Kilaj, ka marrë pjesë sot në ceremoninë e certifikimit të inspektorëve dhe auditorëve vendorë për sigurinë ushqimore. Gjatë kësaj ceremonie,...

Certifikohen 22 ekspertë të sigurisë ushqimore

më 12.2017 - KosovaPress

Gjatë kësaj ceremonie, e cila është organizuar nga USAID-i dhe MBPZHR-ja, shtatë ekspertë vendorë u pajisën me certifikatën inspektorë të GLOBAL.A.P-it dhe 15 të tjerë me certifikatën për auditor të HACCP-it,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK