http://kariera.mk

Bylbyl Sokoli jep dorëheqje pas eliminimit

më 12.2017 - Lajmi.net

“Kjo është ndeshja ime e fundit dhe me kaq e mbylli misionit tim me Vllazninë”. Menjëherë pas disfatës apo eliminimit nga Digital Kupa prej kampionit vjeshtor Llapit, trajneri i mirënjohur kosovar Bylbyl...

Llapi e mposht Vllazninë, kalon në raundin tjetër të Kupës së Kosovës

më 12.2017 - Gazeta Express

Llapi ka kaluar në rrethin tjetër të Digitalb Kupës së Kosovës pas fitores me rezultat minimal ndaj Vllaznisë së Pozheranit në rundin e tretë. Golin e vetëm në ndeshje e shënoi Kushtrim Shabani në minutën...

Zyrtare: Bylbyl Sokoli largohet nga Vllaznia e Pozhoranit

më 12.2017 - GazetaBlic

Bylbyl Sokoli nuk do ta drejtojë më Vllazninë e Pozhoranit në Vala Superligën e Kosovës në futboll. Trajneri i mirënjohur, ka konfirmuar largimin pas humbjes së sotme 1:0 nga Llapi, në kaudër të DigitALb...

Takimet e fundit të Kupës së Kosovës në futboll, përfunduan me këto rezultate

më 12.2017 - GazetaBlic

Sot janë zhvilluar edhe dy takimet e fundit në kuadër të Digitalb Kupës së Kosovës në futboll. Llapi ka mposhtur skuadrën e Bylbyl Sokolit, Vllazninë me rezultat minimal 1-0, transmeton Gazeta Blic. Golin...

Llapi kalon raundin e tretë të kupës

më 12.2017 - Koha.net

Llapit i ka mjaftuar një gol i realizuar nga Kushtrim Shabani në minutën e 78 për të eliminuar Vllazninë e Pozheranit nga raundi i tretë i Digitalb Kupës së Kosovës. Ekipi nga Podujeva i bashkohet ekipeve...

Mbyllen dy ndeshjet e Kupës së Kosovës, këto janë rezultatet

më 12.2017 - Lajmi.net

. Llapi është kualifikuar në rrethin tjetër të Kupës së Kosovës. Llapjanët mposhtën Vllazninë në udhëtim, 1:0, përcjellë “Lajmi.net”. Golin e realizoi Kushtrim Shabani. Në ndeshjen tjetër, Ballkani mundi...

Llapi kalon tutje, eliminon Vllazninë

më 12.2017 - Telegrafi

Llapi ka arritur të kalojë tutje në Kupën e Kosovës, pasi arriti ta mposht Vllazninë e Pozharanit me rezultat 1-0. Vllaznina ishte më e mirë në pjesën e parë duke radhitur disa raste me Festim Krasniqin...

Bylbyl Sokoli jep dorëheqje pas eliminimit

më 12.2017 - Infokusi

“Kjo është ndeshja ime e fundit dhe me kaq e mbylli misionit tim me Vllazninë”. Menjëherë pas disfatës apo eliminimit nga Digital Kupa prej kampionit vjeshtor Llapit, trajneri i mirënjohur kosovar Bylbyl...

Mbyllen dy ndeshjet e Kupës së Kosovës, këto janë rezultatet

më 12.2017 - Infokusi

Llapjanët mposhtën Vllazninë në udhëtim, 1:0. Llapi është kualifikuar në rrethin tjetër të Kupës së Kosovës. Llapjanët mposhtën Vllazninë në udhëtim, 1:0. Golin e realizoi Kushtrim Shabani. Në ndeshjen...

Bylbyl Sokoli ka paramarrëveshje me këtë skuadër

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Ndeshja e sotme ndaj Llapit është e fundit për Bylbyl Sokolin në stolin e Vllaznisë së Pozheranit. Kjo për faktin se trajneri i mirënjohur kosovar tashmë ka një paramarrëveshje me skuadrën e Ferizajt që...

E nisi këtë sezon me Vllazninë, trajneri i njohur gati të nënshkruajë me Ferizajn

më 12.2017 - Newsport

Bylbyl Sokoli e nisi këtë sezon duke drejtuar skuadrën e Vllaznisë së Pozheranit.  Ndeshja kundër Llapit do të jetë e fundit për trajnerin e njohur në krye të pankinës së Vllaznisë. Sipas “gazetasheshi”,...

Kanë përfunduar dy ndeshjet e fundit në Kupën e Kosovës, këto janë rezultatet

më 12.2017 - Sovrani

Kanë përfunduar dy ndeshjet e fundit të rrethit të tretë të DigitAlb Kupës së Kosovës. Në ndeshjen më interesante, Llapi mezi mposhti Vllazninë e Pozharanit, në takimin e luajtur në fushën e vështirë të...

Bylbyl Sokoli largohet nga Vllaznia e Pozheranit

më 12.2017 - Sovrani

Bylbyl Sokoli nuk do të drejtojë Vllazninë edhe në stinorin pranveror të Vala Superligës. Trajneri i mirënjohur, ka konfirmuar largimin pas humbjes së sotme 1:0 nga Llapi, në kaudër të DigitALb Kupës....

Sot zhvillohen dy ndeshjet e fundit në “DigitAlb Kupa e Kosovës”

më 12.2017 - Sovrani

Sot me dy ndeshjet e fundit në orar do të mbyllet rrethi i tretë i DigitAlb Kupës së Kosovës në futboll, konkurenca e meshkujeve. Në Gjilan do të takohen Vllaznia e Pozheranit dhe Llapi, ndërsa  në Prizren...

Shorti për rrethin e katërt në futboll tërhiqet në këtë ditë

më 12.2017 - GazetaBlic

Kanë përfunduar sot shumica e ndeshjeve të rrethit të tretë të DigitAlb Kupës së Kosovës. Skuadrat që u kualifikuan tutje, të premten do ta mësojnë kundërshtarin e ardhshëm, në kuadër të rrethit të katërt....

Përfunduan takimet e Kupës së Kosovës në futboll, këto janë rezultatet

më 12.2017 - GazetaBlic

Janë zhvilluar edhe shtatë ndeshje tjera të rrethit të tretë të Kupës së Kosovës në futboll. Drita ka mposhtur Feronikelin me rezultat 3 me 0 për ta eliminuar nga kupa e Kosovës në futboll. Përveç këtij...

Eliminohet Feronikeli, rezultatet e plota nga Kupa e Kosovës në futboll

më 12.2017 - Lajmi.net

Janë zhvilluar edhe shtatë ndeshje tjera të rrethit të tretë të Digitalb Kupës së Kosovës. Drita ka mposhtur Feronikelin me rezultat 3 me 0 për ta eliminuar nga kupa e Kosovës në futboll. Përveç këtij...

Digitalb Kupa e Kosovës: Drita dhe Prishtina, kalojnë tutje

më 12.2017 - Telegrafi

Drita ka shënuar fitore përballë Feronikelit me rezultat 3-0 në kuadër të Digital Kupës së Kosovës. Në anën tjetër edhe Prishtina ka mposhtur Flamurtarin me rezultat 3-2. Gjilanasit edhe pse luajtën mirë...

Drita eliminon Feronikelin nga kupa

më 12.2017 - Koha.net

Drita ka mposhtur Feronikelin me rezultat 3 me 0 për ta eliminuar nga kupa e Kosovës në futboll. Golat për ekipin nga Gjilani i realizuan Xhevdet Shabani, Kastriot Rexha dhe Leotrim Kryeziu. Përveç këtij...

Isufi i lumtur me fitoren ndaj Feronikelit, por ka vërejtje në sistemin e shortit

më 12.2017 - Sovrani

Trajneri i Dritës, Bekim Isufi, është shprehur i lumtur me kualifikimin në rrethin e katërt të DigitAlb Kupës së Kosovës, por gjithashtu ka edhe një vërejtje për sistemin e ndeshjeve në Kupë. “Vështirë...

Ramadani i dëshpëruar me rezultatin dhe me disa nga lojtarët e tij

më 12.2017 - Sovrani

Trajneri i Feronikelit, Zekiria Ramadani, nuk e ka pritur një humbje të tillë nga Drita dhe një eliminim të hershëm nga DigitAlb Kupa e Kosovës. “Rezultati erdhi pas pranimit të golit të parë, pastaj goli...

Ja kur hedhet shorti për rrethin e katërt

më 12.2017 - Sovrani

Kanë përfunduar sot shumica e ndeshjeve të rrethit të tretë të DigitAlb Kupës së Kosovës. Skuadrat që u kualifikuan tutje, të premten do ta mësojnë kundërshtarin e ardhshëm, në kuadër të rrethit të katërt....

Kupa e Kosovës: Drita dhe Prishtina kalojnë tutje

më 12.2017 - Periskopi

Drita ka shënuar fitore përballë Feronikelit me rezultat 3-0 në kuadër të Digital Kupës së Kosovës. Në anën tjetër edhe Prishtina ka mposhtur Flamurtarin me rezultat 3-2. Gjilanasit edhe pse luajtën mirë...

Kupa e Kosovës: Ja rezultatet e ndeshjeve të sotme

më 12.2017 - Sovrani

Kanë përfunduar ndeshjet e rrethit të tretë të Digitalb Kupa e Kosovës. Këto janë rezultatet: Istogu – Vitia 2-0 Liria – KEK-u 4-1 Flamurtari – Prishtina 2-3 Drita – Feronikeli 3-0 Ulpiana – Drenica 1-5...

Digitalb Kupa e Kosovës, ja ndeshjet që zhvillohen sot

më 12.2017 - Sovrani

Rrethi i tretë i ndeshjeve të DigitAlb Kupës së Kosovës vazhdon sot (e mërkurë) me disa ndeshje shumë interesante, përcjellë GazetaOlle.com. Takim tjetër më interes luhet edhe në Prishtinë mes Flamurtarit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK