http://kariera.mk

Dobitë nga konsumimi i arrave braziliane

më 12.2017 - Koha.net

Arrat braziliane janë me plot minerale, vitamina, proteina, yndyra, karbohidrate dhe fibra, andaj konsiderohen si ushqim i dobishëm për shkak të përmbajtjes së lartë të selenit. Këto janë arsyet pse duhet...

Dobitë nga konsumi i arrave braziliane

më 12.2017 - Gazeta e re

Arrat braziliane janë me plot minerale, vitamina, proteina, yndyra, karbohidrate dhe fibra, andaj konsiderohen si ushqim i dobishëm për shkak të përmbajtjes së lartë të selenit. Këto janë arsyet pse duhet...

Benefitet e mëdha të arrës braziliane

më 12.2017 - Periskopi

Arrat braziliane janë me plot minerale, vitamina, proteina, yndyra, karbohidrate dhe fibra, andaj konsiderohen si ushqim i dobishëm për shkak të përmbajtjes së lartë të selenit. Këto janë arsyet pse duhet...

Dobitë nga konsumi i arrave braziliane

më 12.2017 - KosovaPress

Këto janë arsyet pse duhet përfshirë këtë ushqim në menynë tuaj: Përmirëson shëndetin e zemrës Arra braziliane posedon sasi të lartë të yndyrave të pangopura, të cilat janë të ndërlidhura me mbajtjen e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK