http://kariera.mk

Xiaomi Redmi 5 ka ekran pa skaje dhe fillon nga 120 dollar

më 12.2017 - Medial

Në pjesën e pasme është një sensor i shenjave të gishtërinjve dhe një sensor i vetëm kamere ndërsa trupi i telefonit përbëhet nga alumini. Xiaomi publikoi fotot e para të Redmi 5 dhe Redmi 5 Plus në fillim...

Modelet e avancuara të telefonave me ekranin 18:9 që kushtojnë nën 100 funte

më 12.2017 - Telegrafi

Pasi LG G6 lansoi ekranin 18: 9 në botën e telefonave të mençur, një grup tjetër e kanë ndjekur trendin me telefonat e tyre dhe tani çmimi sapo u zvogëlua. Redmi i ri 5 nga prodhuesi kinez Xiaomi ofron...

Xiaomi Redmi 5 me çmim prej 120 dollarë

më 12.2017 - Zhurnal

Në pjesën e pasme është një sensor i shenjave të gishtërinjve dhe një sensor i vetëm kamere ndërsa trupi i telefonit përbëhet nga alumini. Xiaomi Redmi 5 ka ekran pa skaje dhe fillon nga 120 dollar Xiaomi...

Xiaomi publikon fotot e telefonëve të shumëpritur Redmi 5 dhe 5 Plus

më 12.2017 - Medial

Redmi 4 dhe 4 Note ishin telefonët më popullor në këtë vend sipas IDC-së dhe kanë ndihmuar Xiaomi të luftojë me Samsung për kryesim në këtë vend. Xiaomi ka nisur përgatitjet për prezantimin e Redmi Mi...

Xiaomi publikon fotot e telefonëve të shumëpritur Redmi 5 dhe 5 Plus

më 12.2017 - Zhurnal

Xiaomi ka nisur përgatitjet për prezantimin e Redmi Mi 5 dhe Redmi 5 Plus dhe drejtori i menaxhimit të produktit i zbuloi dy telefonët në rrjetin social Twitter përpara të Enjtes. Informacionet për çmimin...

Xiaomi publikon fotot e telefonëve të shumëpritur Redmi 5 dhe 5 Plus

më 12.2017 - Gazeta e re

Xiaomi ka nisur përgatitjet për prezantimin e Redmi Mi 5 dhe Redmi 5 Plus dhe drejtori i menaxhimit të produktit i zbuloi dy telefonët në rrjetin social Twitter përpara të Enjtes. Informacionet për çmimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK