http://kariera.mk

Kulla e Sahatit ngjyroset me portokalli, Tirana i bashkohet fushatës botërore kundër dhunës gjinore

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Kulla e Sahatit në Tiranë u ndriçua mbrëmjen e sotme me ngjyrë portokalli, një ndër ngjyrat zyrtare të fushatës UNiTE të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, si pjesë e fushatës globale...

KULLA E SAHATIT NË TIRANË NGJYROSET ME PORTOKALLI, KA NJË MESAZH TË VEÇANTË

më 12.2017 - NOA

Kulla e Sahatit në Tiranë u ndriçua mbrëmjen e kësaj të enjte me ngjyrë portokalli, një ndër ngjyrat zyrtare të fushatës UNiTE të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, si pjesë e fushatës...

Sahati ngjyroset ngjyrë portokalli,  Tirana kundër dhunës gjinore

më 12.2017 - Shqiptarja

Kulla e Sahatit në Tiranë u ndriçua mbrëmjen e sotme me ngjyrë portokalli, një ndër ngjyrat zyrtare të fushatës UNiTE të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, si pjesë e fushatës globale...

Sahati ngjyroset ngjyrë portokalli,  Tirana kundër dhunës gjinore

më 12.2017 - Shqiptarja

Kulla e Sahatit në Tiranë u ndriçua mbrëmjen e sotme me ngjyrë portokalli, një ndër ngjyrat zyrtare të fushatës UNiTE të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, si pjesë e fushatës globale...

Tirana i bashkohet fushatës kundër dhunës gjinore

më 12.2017 - Sot News

Kulla e Sahatit në Tiranë u ndriçua mbrëmjen e sotme me ngjyrë portokalli, një ndër ngjyrat zyrtare të fushatës UNiTE të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, si pjesë e fushatës globale...

Kulla e Sahatit ngjyroset ngjyrë portokalli, Tirana i bashkohet fushatës kundër dhunës gjinore

më 12.2017 - BalkanWeb

Kulla e Sahatit në Tiranë u ndriçua mbrëmjen e sotme me ngjyrë portokalli, një ndër ngjyrat zyrtare të fushatës UNiTE të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, si pjesë e fushatës globale...

Kulla e Sahatit ngjyroset ngjyrë portokalli, Tirana i bashkohet fushatës botërore kundër dhunës gjinore

më 12.2017 - Gazeta Tema

Kulla e Sahatit në Tiranë u ndriçua mbrëmjen e sotme me ngjyrë portokalli, një ndër ngjyrat zyrtare të fushatës UNiTE të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, si pjesë e fushatës globale...

Kulla e Sahatit ngjyroset ngjyrë portokalli, Tirana i bashkohet fushatës kundër dhunës gjinore

më 12.2017 - Mapo

Kulla e Sahatit në Tiranë u ndriçua mbrëmjen e sotme me ngjyrë portokalli, një ndër ngjyrat zyrtare të fushatës UNiTE të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, si pjesë e fushatës globale...

Tirana i bashkohet fushatës botërore kundër dhunës gjinore

më 12.2017 - Java News

Kulla e Sahatit në Tiranë u ndriçua mbrëmjen e sotme me ngjyrë portokalli, një ndër ngjyrat zyrtare të fushatës UNiTE të Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara, si pjesë e fushatës globale...

Punëtori dhe ligjëratë kundër dhunës në Komunënë e Tearcës | FOTO

më 12.2017 - AlbPortali

Gjeneratat e reja të jenë të informuara për shkaqet e paraqitjes dhe pasojat e dhunës Loading... Punëtori në temën: “Njohja dhe mbrojtja nga dhuna me bazë gjinore” u realizua me nxënësit e klasës tetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK