http://kariera.mk

Meta në Marsejë, i jep dekoratën “Nënë Tereza”, Sylviane Muselierit

më 12.2017 - BalkanWeb

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka dhënë sot në Marsejë dekoratën “Nënë Tereza”, Sylviane Muselier për kontributin e saj me ndihma humanitare e pajisje mjekësore për fëmijët dhe njerëzit në nevojë...

Meta i dorëzon dekoratën “Nënë Tereza”, Sylviane Muselier

më 12.2017 - Syri

Presidenti Ilir Meta i ka dorëzuar sot në Marsejë dekoratën e lartë “Nënë Tereza”, Sylviane Muselier, për kontributin e pamatë që ka dhënë me ndihma humanitare e pajisje mjekësore për fëmijët, njerëzit...

Meta i jep Dekortën ' Nënë Tereza' motrës së Mbretëreshës Geraldinë

më 12.2017 - Shqiptarja

I pranishëm në Marsejë, Presidenti Meta i ka dhënë sot Dekoratën e Lartë "Nënë Tereza", Sylviane Muselier, motrës së Mbretëreshës Geraldinë. Ky lajm u bë i ditur nga vetë Presidenti Meta nëpërmjet një...

Presidenti Meta i jep dekoratën “Nënë Tereza”, Sylviane Muselierit

më 12.2017 - Sot News

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka dhënë sot në Marsejë dekoratën “Nënë Tereza”, Sylviane Muselier për kontributin e saj me ndihma humanitare e pajisje mjekësore për fëmijët dhe njerëzit në nevojë...

Meta në Marsejë, i jep dekoratën “Nënë Tereza”, Sylviane Muselierit

më 12.2017 - Mapo

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka dhënë sot në Marsejë dekoratën “Nënë Tereza”, Sylviane Muselier për kontributin e saj me ndihma humanitare e pajisje mjekësore për fëmijët dhe njerëzit në nevojë...

Presidenti Ilir Meta i jep Dekoratën e lartë "Nënë Tereza" humanitares Sylviane Muselier

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta I ka dorëzuar sot në Marsejë Dekoratën "Nënë Tereza" Sylviane Muselier-it për kontributin e dhënë në spitalet e vendit tonë. "Ishte jo vetëm një detyrim institucional por edhe një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK