http://kariera.mk

Spyker C8 Aileron jep lamtumirën me 3 supermakina

më 12.2017 - Koha.net

Spyker po i jep lamtumirën makinës sportive C8 Aileron pas 6 vitesh prodhimi dhe këtë po e bën duke lançuar një edicion të limituar të tre makinave LM85. Motori V8 Audi do të jetë për të treja supermakinat...

Spyker C8 Aileron jep lamtumirën me 3 supermakina

më 12.2017 - Gazeta Express

Spyker po i jep lamtumirën makinës sportive C8 Aileron pas 6 vitesh prodhimi dhe këtë po e bën duke lançuar një edicion të limituar të tre makinave LM85. Motori V8 Audi do të jetë për të treja supermakinat...

Spyker C8 Aileron jep lamtumirën me 3 supermakina

më 12.2017 - Zhurnal

Spyker po i jep lamtumirën makinës sportive C8 Aileron pas 6 vitesh prodhimi dhe këtë po e bën duke lançuar një edicion të limituar të tre makinave LM85. Motori V8 Audi do të jetë për të treja supermakinat...

Spyker C8 Aileron jep lamtumirën me 3 supermakina

më 12.2017 - Lajmi.net

Spyker po i jep lamtumirën makinës sportive C8 Aileron pas 6 vitesh prodhimi dhe këtë po e bën duke lançuar një edicion të limituar të tre makinave LM85. Motori V8 Audi do të jetë për të treja supermakinat...

Spyker C8 Aileron jep lamtumirën me 3 supermakina

më 12.2017 - Infokusi

Spyker po i jep lamtumirën makinës sportive C8 Aileron pas 6 vitesh prodhimi dhe këtë po e bën duke lançuar një edicion të limituar të tre makinave LM85 Motori V8 Audi do të jetë për të treja supermakinat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK