http://kariera.mk

Opel Insignia GSi i ri del në shitje

më 12.2017 - Koha.net

Pas premierës në panairin e veturave në Frankfurt, Opel Insignia GSi në versionin e limuzinës dhe karavan do të mund të porositet në Gjermani me çmim prej 45.595 eurosh, aq sa kushton Insingia GSi Grand...

Opel Insignia GSi i ri del në shitje

më 12.2017 - Gazeta Express

Pas premierës në panairin e veturave në Frankfurt, Opel Insignia GSi në versionin e limuzinës dhe karavan do të mund të porositet në Gjermani me çmim prej 45.595 eurosh, aq sa kushton Insingia GSi Grand...

Opel Insignia GSi vjen në sallonet e shitjes

më 12.2017 - Gazeta e re

Pas premierës në panairin e veturave në Frankfurt, Opel Insignia GSi në versionin e limuzinës dhe karavan do të mund të porositet në Gjermani me çmim prej 45.595 eurosh, aq sa kushton Insingia GSi Grand...

Opel Insignia GSi

më 12.2017 - Infokusi

Pas premierës në panairin e veturave në Frankfurt, Opel Insignia GSi në versionin e limuzinës dhe karavan do të mund të porositet në Gjermani me çmim prej 45.595 eurosh, aq sa kushton Insingia GSi Grand...

Në panairin e veturave në Frankfurt, prezantohet Opel Insignia GSI

më 12.2017 - Sovrani

Pas premierës në panairin e veturave në Frankfurt, Opel Insignia GSi në versionin e limuzinës dhe karavan do të mund të porositet në Gjermani me çmim prej 45.595 eurosh, aq sa kushton Insingia GSi Grand...

Opel Insignia GSi vjen në sallonet e shitjes

më 12.2017 - KosovaPress

Blerësit që janë të përcaktuar për versionin karavan të modelit Insignia GSi Sports Tourer, duhet të ndajnë një mijë euro më shumë,  pasi çmimi fillestar i këtij automobili është 46.595 euro, transmeton...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK