http://kariera.mk

Vogëlushja nga Guta Lindore, pret vdekjen në heshtje

më 12.2017 - Portalb

Tetë vjeçarja Ravan, e cila jeton në Gutën Lindore, (rajon i cili ndodhet nën rrethimin e regjimit të Bashar al Asadit në Siri) ka rënë në një peshë prej 8 kilogramësh. Vajza e vogël e cila ka mbetur kockë...

Vogëlushja nga Guta Lindore, pret vdekjen në heshtje

më 12.2017 - Lajmi.net

“Vajza ime është 8 vjeçare dhe peshon vetëm 8 kilogram. Në një rrethim, e cila na la pa ushqim dhe pa ilaçe, ajo po lufton me paralizën cerebrale", tha Nasir. Tetë vjeçarja Ravan, e cila jeton në Gutën...

Vogëlushja nga Guta Lindore, pret vdekjen në heshtje

më 12.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv GUTA LINDORE/ANKARA (AA) – Tetë vjeçarja Ravan, e cila jeton në Gutën Lindore, (rajon i cili ndodhet nën rrethimin e regjimit të Bashar al Asadit në Siri) ka rënë në një peshë prej 8 kilogramësh....

Vogëlushja nga Guta Lindore pret vdekjen në heshtje

më 12.2017 - Medial

Tetë vjeçarja Ravan, e cila jeton në Gutën Lindore, (rajon i cili ndodhet nën rrethimin e regjimit të Bashar al Asadit në Siri) ka rënë në një peshë prej 8 kilogramësh. Vajza e vogël e cila ka mbetur kockë...

Apel i dhimbshëm i babait: Vogëlushja ime po e pret vdekjen në heshtje, nuk ka ilaçe!

më 12.2017 - Lajm

“Vajza ime është 8 vjeçare dhe peshon vetëm 8 kilogram. Në një rrethim, e cila na la pa ushqim dhe pa ilaçe, ajo po lufton me paralizën cerebrale”, tha Nasir. Tetë vjeçarja Ravan, e cila jeton në Gutën...

Vogëlushja nga Guta Lindore, pret vdekjen në heshtje

më 12.2017 - Gazeta e re

“Vajza ime është 8 vjeçare dhe peshon vetëm 8 kilogram. Në një rrethim, e cila na la pa ushqim dhe pa ilaçe, ajo po lufton me paralizën cerebrale”, tha Nasir. Tetë vjeçarja Ravan, e cila jeton në Gutën...

Vogëlushja nga Guta Lindore, pret vdekjen në heshtje

më 12.2017 - Bota Press

“Vajza ime është 8 vjeçare dhe peshon vetëm 8 kilogram. Në një rrethim, e cila na la pa ushqim dhe pa ilaçe, ajo po lufton me paralizën cerebrale”, tha Nasir. Tetë vjeçarja Ravan, e cila jeton në Gutën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK