http://kariera.mk

Rrahje e minorentëve në Shkup pas grindjes në rrjetet sociale

më 12.2017 - Portalb

Dy grupe minorenësh dje janë rrahur në Shkup pas grindjes paraprake në rrjetet sociale. Nga policia informojnë se dje rreth orës 10 është denoncuar se në rr.”Kosta Abrasheviq” ka ardhur deri në prishje...

Pas fjalosjeve në rrjetet sociale, rrahje mes minorenëve në Shkup

më 12.2017 - Telegrafi

Dy grupe minorenësh dje janë rrahur në Shkup pas fjalosjes paraprake në rrjetet sociale. Nga policia informojnë se dje rreth orës 10 është denoncuar se në rr.”Kosta Abrasheviq” ka ardhur deri në prishje...

Rrahje e minorentëve në Shkup pas grindjes në rrjetet sociale

më 12.2017 - Medial

Dy grupe minorenësh dje janë rrahur në Shkup pas grindjes paraprake në rrjetet sociale. Nga policia informojnë se dje rreth orës 10 është denoncuar se në rr.”Kosta Abrasheviq” ka ardhur deri në prishje...

Rrahje masive në Çair, përfshihen 28 nxënës

më 12.2017 - Gazeta Express

Të mërkurën ka ndodhur një rrahje masovike mes 28 nxënësve në rrugën “Kosta Abrasheviq” në Çair të Shkupit. Sipas policisë, rrahja ka ndodhur mes dy grupeve të nxënësve, shkruan gazeta Lajm. Në njërën...

Rrahje midis 28 nxënësve në Shkup, shkak fejsbuku

më 12.2017 - Aktuale

Dy grupe të miturish dje janë rrahur në Shkup pas grindjeve parprake në rrjetin social facebook, përcjell Aktuale.mk. Incidenti ka ndodhur rreth orës dhjetë në rrugën Kosta Abrashevic. Njëri grup prej...

Rrahje e minorentëve në Shkup pas grindjes në rrjetet sociale

më 12.2017 - Aktuale

Dy grupe minorenësh dje janë rrahur në Shkup pas grindjes paraprake në rrjetet sociale. Nga policia informojnë se dje rreth orës 10 është denoncuar se në rr.”Kosta Abrasheviq” ka ardhur deri në prishje...

Shkup, rrahje masive në Çair mes 28 personave

më 12.2017 - Lajm

Të mërkurën ka ndodhur një rrahje masovike mes 28 nxënësve në rrugën “Kosta Abrasheviq” në Çair të Shkupit. Sipas policisë, rrahja ka ndodhur mes dy grupeve të nxënësve, shkruan gazeta Lajm. Në njërën...

Shkup, përleshje fizike mes dy grupe nxënësish, për rrahjen janë dakorduar në facebook

më 12.2017 - Shenja

Gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një rrahje mes dy grupeve të miturish të cilët paraprakisht për përleshjen fizike janë dakorduar në rrjetet sociale. Rrahja ka ndodhur në rrugën “Kosta Abrasheviq”. Nga...

Rrahje e minorentëve në Shkup pas grindjes në rrjetet sociale

më 12.2017 - Tetova Sot

Dy grupe minorenësh dje janë rrahur në Shkup pas grindjes paraprake në rrjetet sociale. Nga policia informojnë se dje rreth orës 10 është denoncuar se në rr.”Kosta Abrasheviq” ka ardhur deri në prishje...

Pas grindjeve në rrjetet sociale, dy grupe të rinjsh i ‘qërojnë’ hesapet me grushta e shqelma

më 12.2017 - Fol

Nga policia informojnë se dje rreth orës 10 është denoncuar se në rr.”Kosta Abrasheviq” ka ardhur deri në prishje të rendit dhe qetësisë publike me rrahje të ndërsjellë midis dy grupeve të minorenëve,...

Shkup, përleshje fizike mes dy grupe nxënësish, për rrahjen janë dakorduar në facebook

më 12.2017 - AlbPortali

Gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një rrahje mes dy grupeve të miturish të cilët paraprakisht për përleshjen fizike janë dakorduar në rrjetet sociale. Rrahja ka ndodhur në rrugën “Kosta Abrasheviq”. Nga...

Pas fjalosjeve në rrjetet sociale, rrahje mes minorenëve në Shkup

më 12.2017 - Fol

Dy grupe minorenësh dje janë rrahur në Shkup pas fjalosjes paraprake në rrjetet sociale. Nga policia informojnë se dje rreth orës 10 është denoncuar se në rr.”Kosta Abrasheviq” ka ardhur deri në prishje...

SHKUP, PËRLESHJE FIZIKE MES DY GRUPE NXËNËSISH, PËR RRAHJEN JANË DAKORDUAR NË FACEBOOK

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një rrahje mes dy grupeve të miturish të cilët paraprakisht për përleshjen fizike janë dakorduar në rrjetet sociale. Rrahja ka ndodhur në rrugën “Kosta Abrasheviq”....

SHKUP, PËRLESHJE FIZIKE MES DY GRUPE NXËNËSISH, PËR RRAHJEN JANË DAKORDUAR NË FACEBOOK

më 12.2017 - Fakti Ditor

Gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një rrahje mes dy grupeve të miturish të cilët paraprakisht për përleshjen fizike janë dakorduar në rrjetet sociale. Rrahja ka ndodhur në rrugën “Kosta Abrasheviq”. Nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK