http://kariera.mk

Koncesionari i skanimit përballet  me akuza të reja për korrupsion

më 12.2017 - Shqiptarja

Vlera e aksioneve të OSI Systems- kompania mëmë e fituesit të koncesionit të skanimit të kontenierëve në Shqipëri, Rapiscan Systems Inc  ra pikiatë të mërkurën, pas akuzave për korrupsion që drejtuesi...

INVESTIGIMI/ Akuzat nga Amerika: Korrupsioni i frikshëm i Berishës me kontratën 250 milionë dollarë për koncensionarin e skanimit

më 12.2017 - Gazeta Tema

Pritscreeen nga procesi i skannimit, i marrë nga një video promocionale e kompanisë Kompania amerikane që zotëron 51 % të aksioneve të koncesionit të skanimit të kontenierëve në Shqipëri, është vënë në...

“Konçesioni 250 mln $, gjysmat i dha ryshfet”, hetohet kompania që fitoi kontratën e skanimit nga qeveria Berisha

më 12.2017 - Java News

Kompania amerikane që zotëron 51 % të aksioneve të koncesionit të skanimit të kontenierëve në Shqipëri, është vënë në qendër të akuzave se ka paguar një rryshfet të majmë për sigurimin e kontratës nga...

‘Në thelb i kalbur’, koncesionari i skanimit përballet me akuza të reja për korrupsion

më 12.2017 - Mapo

Kompania amerikane që zotëron 51 % të aksioneve të koncesionit të skanimit të kontenierëve në Shqipëri, është vënë në qendër të akuzave se ka paguar një rryshfet të majmë për sigurimin e kontratës nga...

Fitoi konçesionin e skanimit të kontejnerëve gjatë qeverisë Berisha, kompania hetohet për ryshfet

më 12.2017 - Java News

Kompania amerikane që zotëron 51 % të aksioneve të koncesionit të skanimit të kontenierëve në Shqipëri, është vënë në qendër të akuzave se ka paguar një rryshfet të majmë për sigurimin e kontratës nga...

Biznesmeni amerikan: Kam prova tronditëse që kompania e skanimit pagoi ryshfet në Shqipëri tek Berisha

më 12.2017 - Gazeta Tema

Një përplasje mes kompanisë amerikane që prodhon pajisje skanimi, “OSI Systems”, dhe partnerit të shitjeve, biznesmenit të famshëm amerikan Carson Block, ka nxjerrë në pah një skandal të ndodhur vite më...

Biznesmeni amerikan: Kam prova se kompania Rapiscan pagoi ryshfet në Shqipëri

më 12.2017 - Gazeta Express

Një përplasje mes kompanisë amerikane që prodhon pajisje skanimi, “OSI Systems”, dhe partnerit të shitjeve, biznesmenit të famshëm amerikan Carson Block, ka nxjerrë në pah një skandal të ndodhur vite më...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK