http://kariera.mk

PARASHIKIMI I SHKENCËTARËVE PËR TOKËN, JA ÇFARË DO TË NDODHË ME PLANETIN

më 12.2017 - NOA

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Temperaturat/ Parashikimi i shkencëtarëve: Ja çfarë do të ndodhë

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Parashikimi i shkencëtarëve: Ja çfarë do të ndodhë…

më 12.2017 - Tetova Sot

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Shikoni se çfarë do të ndodh me tokën në vitin 2100-ën

më 12.2017 - Tetova Sot

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

VIDEO e frikshme: Shikoni se çfarë do të ndodh me tokën në vitin 2100

më 12.2017 - Gazeta Express

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

VIDEO e frikshme/ Shikoni se çfarë do të ndodh me tokën në vitin 2100-ën

më 12.2017 - Syri

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Shikoni çfarë do të ndodh me tokën në 2100-ën; pragu tjetër i rrezikshëm

më 12.2017 - Vizion Plus

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Toka do të ngrohet 15 për qind më shumë deri në 2100

më 12.2017 - Zhurnal

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

VIDEO e frikshme: Shikoni se çfarë do të ndodh me tokën në vitin 2100

më 12.2017 - Tetova Sot

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Toka do të ngrohet 15 për qind më shumë deri në 2100

më 12.2017 - Alsat-M

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Ku po shkon Toka? Deri në 2100 prekim një tjetër prag të rrezikshëm

më 12.2017 - Bota.al

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Studimi: Toka do të ngrohet 15 për qind më shumë deri në 2100

më 12.2017 - Indeks.mk

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Studimi: Toka do të ngrohet 15 për qind më shumë deri në 2100

më 12.2017 - Syri

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Studimi, Toka do të ngrohet 15 për qind më shumë deri në 2100

më 12.2017 - BalkanWeb

PARIS– Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar së fundi, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet...

Studimi: Toka do të ngrohet 15 për qind më shumë deri në 2100

më 12.2017 - Tetova Sot

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Studimi / Toka do të nxehet më shumë deri në …

më 12.2017 - Java News

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

Temperaturat/ Parashikimi i shkencëtarëve: Ja çfarë do të ndodhë...

më 12.2017 - Syri

Toka deri në vitin 2100 mund të ngrohet 15 për qind më shumë se parashikimi i ekspertëve të OKB-së, sipas një studimi të publikuar sot, që nënvizon nevojën për të reduktuar akoma më shumë emetimet e gazit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK