http://kariera.mk

Policia nuk e gjen dot të dyshuarin për 10 ton drogë, e ‘kap’ noterja

më 12.2017 - Syri

Prej një viti është në kërkim nga policia, por ky fakt nuk e pengon të shkojë tek noterja dhe të japë një deklaratë noteriale për Gjykatën Krimeve të Rënda. Kështu ka vepruar Xhovalin Baco, një nga të...

Policia s’e gjen dot, të dyshuarin e “kap” noterja

më 12.2017 - Gazeta Express

Prej një viti është në kërkim nga policia, por ky fakt nuk e pengon të shkojë tek noterja dhe të japë një deklaratë noteriale për Gjykatën Krimeve të Rënda. Kështu ka vepruar Xhovalin Baco, një nga të...

Dosja 'Treblova',Krimet e Rënda Çakos:Pse s'u zbatua urdhri

më 12.2017 - Shqiptarja

Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë gjyqin për dosjen “Treblova”, ku më parë u sekuestruan 2.4 tonë kanabis. Shkak për shtyrjen e gjyqit te Krimet e Rënda është bërë mos arrestimi i dy personave, shtetasve...

Policia nuk e gjen dot të dyshuarin për 10 ton drogë, e ‘kap’ noterja

më 12.2017 - Mapo

Prej një viti është në kërkim nga policia, por ky fakt nuk e pengon të shkojë tek noterja dhe të japë një deklaratë noteriale për Gjykatën Krimeve të Rënda. Kështu ka vepruar Xhovalin Baco, një nga të...

Policia s’e gjen dot, të dyshuarin e “kap” noterja

më 12.2017 - Ina

Prej një viti është në kërkim nga policia, por ky fakt nuk e pengon të shkojë tek noterja dhe të japë një deklaratë noteriale për Gjykatën Krimeve të Rënda. Kështu ka vepruar Xhovalin Baco, një nga të...

Në kërkim nga policia, të kërkuarin e Treblovës e kap noterja

më 12.2017 - Albeu

Prej një viti është në kërkim nga policia , por ky fakt nuk e pengon të shkojë tek noterja dhe të japë një deklaratë noteriale për Gjykatën Krimeve të Rënda. Kështu ka vepruar Xhovalin Baco, një nga të...

Policia s’e gjen dot, të dyshuarin e “kap” noterja

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Prej një viti është në kërkim nga policia, por ky fakt nuk e pengon të shkojë tek noterja dhe të japë një deklaratë noteriale për Gjykatën Krimeve të Rënda. Kështu ka vepruar Xhovalin Baco, një nga të...

Policia nuk e gjen dot të dyshuarin për 10 ton drogë, e ‘kap’ noterja

më 12.2017 - Lajmi.net

Prej një viti është në kërkim nga policia, por ky fakt nuk e pengon të shkojë tek noterja dhe të japë një deklaratë noteriale për Gjykatën Krimeve të Rënda. Kështu ka vepruar Xhovalin Baco, një nga të...

“Pse nuk u arrestuan?”, gjykata i kërkon llogari Haki Çakos për dy trafikantët e arratisur

më 12.2017 - NOA

Ditën e djeshme ishte planifikuar të zhvillohej në Gjykatën e Krimeve të Rënda seanca për grupin e Treblovës, i akuzuar për kultivim narkotikësh. Bëhet fjalë për grupin e Taulant Haxhirajt, i cili u evidentua...

Arratisen dy persona në kërkim, Gjykata i kërkon llogari Haki Çakos për mosarrestim

më 12.2017 - NOA

Ditën e djeshme ishte planifikuar të zhvillohej në Gjykatën e Krimeve të Rënda seanca për grupin e Treblovës, i akuzuar për kultivim narkotikësh. Bëhet fjalë për grupin e Taulant Haxhirajt, i cili u evidentua...

Arratisen dy të kërkuarit, Gjykata i kërkon llogari Haki Çakos: Pse nuk u …

më 12.2017 - Mapo

Ditën e djeshme ishte planifikuar të zhvillohej në Gjykatën e Krimeve të Rënda seanca për grupin e Treblovës, i akuzuar për kultivim narkotikësh. Bëhet fjalë për grupin e Taulant Haxhirajt, i cili u evidentua...

Dosja ‘Treblova’,Krimet e Rënda Çakos:Pse s’u zbatua urdhri i gjykatës

më 12.2017 - Tetova1

Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë gjyqin për dosjen “Treblova”, ku më parë u sekuestruan 2.4 tonë kanabis. Shkak për shtyrjen e gjyqit te Krimet e Rënda është bërë mos arrestimi i dy personave, shtetasve...

Policia nuk e gjen dot të dyshuarin për 10 ton drogë, e ‘kap’ noterja

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Prej një viti është në kërkim nga policia, por ky fakt nuk e pengon të shkojë tek noterja dhe të japë një deklaratë noteriale për Gjykatën Krimeve të Rënda. Kështu ka vepruar Xhovalin Baco, një nga të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK