http://kariera.mk

Iu gjetën 300 mln lekë në banesë, ish-gjyqtari kërkon lirimin

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Gjyqtari i pezulluar i Gjykatës së Apelit të Tiranës, Shkëlqim Miri kërkon sërish lirimin nga paraburgimi për arsye shëndetësore. Gjatë paradites së të enjtes, avokati i Mirit, Ardian Visha i kërkoi Gjykatës...

Shëndeti i Shkëlqim Mirit, gjykata i cakton dy ekspertë për ta verifikuar

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE- Gjyqtari i pezulluar i Apelit, Shkëlqim Miri kërkon zëvendësimin e masës së sigurisë “arrest me burg” me masë më të butë, për arsye shëndetësore. Pasi u njoh me këtë kërkesë, Gjykata për Krime...

Dy ekspertë mjekoligjorë do të vlerësojnë gjendje shëndetësore të gjyqtarit Shkëlqim Miri

më 12.2017 - Mapo

Gjykata ka caktuar dy ekspertë mjekoligjirë të cilët do të përcaktojnë shkallën e sëmundjes së ish-gjyqtarit të Apelit Shkëqlim Miri. Gjyqtari Shkëlqim Miri kërkon ndryshim e masës së sigurisë për shkak...

Gjyqtari Miri kërkon lirinë, është në gjendje të rëndë, gjykata cakton 2 ekspertë

më 12.2017 - Syri

Gjyqtari i Apelit pezulluar Shkëlqim Miri, i cili është arrestuar disa javë më parë nën akuzën e korrupsionit kërkon lirinë. Burimet thanë se gjyqtari Miri kërkon lirinë për shkak të gjendjes së tij të...

Iu gjetën 300 milionë lekë, gjyqtari në gjendje të rëndë shëndetësore

më 12.2017 - Albeu

Gjyqtari i Apelit Shkëlqim Miri i cili ndodhet në burg për shkak se në banesën e tij u gjetën 300 milionë lekë, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore . Nga raportimet e para mësohet se ai kërkon lirinë...

Shkëlqim Miri në gjendje të rëndë pritet ekspertiza mjekoligjore

më 12.2017 - Shqiptarja

Gjyqtari i pezulluar nga KQZ, Shkëlqim Miri, i cili akuzohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre , ka kërkuar heqjen e masës së sigurisë ‘arrest me burg’. Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar dy ekspertë...

Gjyqtari Shkëlqim Miri kërkon lirinë, është në gjendje të rëndë shëndetësore

më 12.2017 - Syri

Gjyqtari i Apelit pezulluar Shkëlqim Miri, i cili është arrestuar disa javë më parë nën akuzën e korrupsionit kërkon lirinë. Burimet thanë se gjyqtari Miri kërkon lirinë për shkak të gjendjes së tij të...

Në shumë raste paraburgimi është keqpërdorur si dënim

më 12.2017 - Portalb

Kryeministri Zoran Zaev të dielën (03.12.2017) duke ju përgjigjur pyetjes gazetareske, mes tjerash, dha edhe deklaratën në vazhdim në lidhje me caktimin e masës me paraburgim, të cilën e vlerësojmë si...

Në gjendje të rëndë shëndetësore, caktohen dy ekspertë për gjyqtarin Miri

më 12.2017 - Java News

Gjyqtari Shkëlqim Miri, i cili akuzohet për korrupsion dhe shpërdorim detyre, ka kërkuar heqjen e masës së sigurisë ‘arrest me burg’. Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar dy ekspertë mjekoligjorë për...

Në shumë raste paraburgimi është keqpërdorur si dënim

më 12.2017 - Almakos

Kryeministri Zoran Zaev të dielën (03.12.2017) duke ju përgjigjur pyetjes gazetareske, mes tjerash, dha edhe deklaratën në vazhdim në lidhje me caktimin e masës me paraburgim, të cilën e vlerësojmë si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK