http://kariera.mk

Greqi/ Kapet rreth 70 milionë euro droge e përpunuar në trajtë çokollate

para 10 muajve - Gazeta Tema

Policia bregdetare greke thotë se ka sekuestruar sasinë më të madhe të kanabisit që është kapur ndonjëherë. Plot 6,2 ton kanabis i përpunuar në trajtë çokollate, është gjetur në bordin e një anijeje rimorkiator...

Greqi/ Kapet anija me 70 milionë euro kanabis

para 10 muajve - Opinion

Policia bregdetare greke thotë se ka sekuestruar sasinë më të madhe të kanabisit që është kapur ndonjëherë. Plot 6,2 ton kanabis i përpunuar në trajtë çokollate, është gjetur në bordin e një anijeje rimorkiator...

Super-operacioni, Greqia sekuestron drogë me vlerë 70 mln euro

para 10 muajve - Java News

Policia bregdetare greke thotë se ka sekuestruar sasinë më të madhe të kanabisit që është kapur ndonjëherë. Plot 6,2 ton kanabis i përpunuar në trajtë çokollate, është gjetur në bordin e një anijeje rimorkiator...

Greqi, kapen 7 tonë kanabis në Kretë

para 10 muajve - Tetova Sot

Një sasi prej 7 tonë kanabis sativa është sekuestruar gjatë orëve të mëngjesit të së mërkurës në jug të Kretës. Sipas burimeve lokale, sasia rekord e lëndës narkotike është sekuestruar në një anije që...

Greqi, kapen 7 tonë kanabis në Kretë, arrestohen sirianët

para 10 muajve - Lajmi.net

Një sasi prej 7 tonë kanabis sativa është sekuestruar gjatë orëve të mëngjesit të së mërkurës në jug të Kretës. Sipas burimeve lokale, sasia rekord e lëndës narkotike është sekuestruar në një anije që...

Greqi, kapen 7 tonë kanabis në Kretë

para 10 muajve - Syri

Një sasi prej 7 tonë kanabis sativa është sekuestruar gjatë orëve të mëngjesit të së mërkurës në jug të Kretës. Sipas burimeve lokale, sasia rekord e lëndës narkotike është sekuestruar në një anije që...

Greqi, kapen 7 tonë kanabis në Kretë, arrestohen sirianët

para 10 muajve - Gazeta Shqip

Një sasi prej 7 tonë kanabis sativa është sekuestruar gjatë orëve të mëngjesit të së mërkurës në jug të Kretës. Sipas burimeve lokale, sasia rekord e lëndës narkotike është sekuestruar në një anije që...

Jo vetëm në Shqipëri, rekord droge në Greqi kapet anija me 10 ton marijuanë (FOTO LAJM)

para 10 muajve - Albeu

Në ishullin e Kretës në Greqi sot është kapur një anije që transportonte rreth 10 ton marijuanë që vinte nga Siria në drejtim të territoreve europiane. Anija e cila mbante flamurin e Tanzanisë u identifikua...

Kretë, bllokohet anija me 10 ton kanabis

para 10 muajve - Alsat-M

Në afërsi të ishullit të Kretës në Greqi është bllokuar një anijë e ngarkuar me 10 ton kanabis. Sipas informacioneve të para, droga po vinte nga Libia. Zougla.gr raporton se anija kishte në bord 6 persona...

LAJMI I FUNDIT/ Kapet anija me 10 ton marijuanë në ishullin e Kretës

para 10 muajve - BalkanWeb

Një anije që transportonte 10 ton marijuanë është kapur sot nga autoritetet greke. Mediat vendase shkruajnë se anija me flamur të Tanzanisë u pikas 50 milje larg bregut. Për të bllokuar anijen e nisur...

Ndalohet anija me 10 tonë marijuanë në Greqi

para 10 muajve - Shqiptarja

Një sasi e madhe droge është kapur nga autoritetet greke. Bëhet fjalë për plot 10 tonë marijuanë, që po transportohem me një anije. Mediat fqinje raportojnë se anija me marijuanë ishte me flamur të Tunezisë...

Ndalohet anija me 10 tonë marijuanë në ishullin e Kretës në Greqi

para 10 muajve - Tetova Sot

Një sasi e madhe droge është kapur nga autoritetet greke. Bëhet fjalë për plot 10 tonë marijuanë, që po transportohem me një anije. Mediat fqinje raportojnë se anija me marijuanë ishte me flamur të Tunezisë...

Rekord droge në Greqi, kapet anija me 10 tonë marijuanë

para 10 muajve - Java News

Një anije që transportonte 10 ton marijuanë është kapur sot nga autoritetet greke. Mediat vendase shkruajnë se anija me flamur të Tanzanisë u pikas 50 milje larg bregut. Për të bllokuar anijen e nisur...

Kapet anija me 10 ton marijuanë në ishullin e Kretës

para 10 muajve - Gazeta Telegraf

Një anije që transportonte 10 ton marijuanë është kapur sot nga autoritetet greke. Mediat vendase shkruajnë se anija me flamur të Tanzanisë u pikas 50 milje larg bregut. Për të bllokuar anijen e nisur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK