http://kariera.mk

Komuna e Gostivarit, zgjedhja e kryetarit të Këshillit mbetet peng

më 12.2017 - RTV 21

Taravari konteston zgjedhjen e kryetarit të Këshillit të Komunës Kryetari i komunës se Gostivarit, Arben Taravari konteston zgjedhjen e kryetarit të Këshillit të Komunës, duke pretenduar se i njëjti është...

KOMUNA E GOSTIVARIT, ZGJEDHJA E KRYETARIT TË KËSHILLIT MBETET PENG

më 12.2017 - TV21

Kryetari i komunës se Gostivarit, Arben Taravari konteston zgjedhjen e kryetarit të Këshillit të Komunës, duke pretenduar se i njëjti është zgjedhë duke mos respektuar ligjin për vetëqeverisje lokale,...

Taravari nuk njeh kryetarin e Këshillit komunal në Gostivar

më 12.2017 - Klan Kosova

Kreu i komunës së Gostivarit Arben Taravari konteston emërimin e kryetarit të këshillit të komunës, pretendon vetë kryetari i zgjedhur i këshillit të komunës, Nasir Musliu. Edhe pse Musliu është zgjedhur...

Taravari nuk njeh kryetarin e Këshillit komunal në Gostivar

më 12.2017 - Albeu

Kreu i komunës së Gostivarit Arben Taravari konteston emërimin e kryetarit të këshillit të komunës , pretendon vetë kryetari i zgjedhur i këshillit të komunës , Nasir Musliu. Edhe pse Musliu është zgjedhur...

Taravari në ‘luftë’ me BDI-në në Gostivar

më 12.2017 - Ina

Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari ka sjell vendim për ndalimin e aktvendimit për zgjedhjen e kryetarit të Këshillit të Gostivarit, sepse siç pohohet, “i njëjti nuk është marrë në përputhje...

Gostivarë, Taravari konteston kryetarin e Këshillit Komunal

më 12.2017 - Alsat-M

Kreu i komunës së Gostivarit Arben Taravari konteston emërimin e kryetarit të këshillit të komunës, pretendon vetë kryetari i zgjedhur i këshillit të komunës, Nasir Musliu. Edhepse Musliu është zgjedhur...

Taravari nuk e njeh kryetarin e Këshillit komunal në Gostivar

më 12.2017 - Gazeta Express

Kreu i komunës së Gostivarit Arben Taravari konteston emërimin e kryetarit të këshillit të komunës, pretendon vetë kryetari i zgjedhur i këshillit të komunës, Nasir Musliu. Edhepse Musliu është zgjedhur...

Taravari e kontestoi zgjedhjen e kryesuesit të këshillit komunal, nga BDI-ja akuzojnë për mosrespektim të vullnetit të qytetarëve

më 12.2017 - Zhurnal

Shkup, 7 dhjetor  - Grindjet rreth zgjedhjes së kryetarit të Këshillit të komunës së Gostivarit, vazhdojnë. Sot në konferencë për shtyp Naser Musliu nga BDI-ja, i cili në seancë konsitutive është zgjedhur...

MUSLIU: Taravari të respektojë vendimet e Këshillit komunal

më 12.2017 - Medial

Pas njoftimit se kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari pezullon aktvendimin për zgjedhjen e kryetarit të Këshillit, ka reaguar edhe kryesuesi i saj, Nasir Musliu, që vjen nga radhët e BDI-së....

Taravari pezullon aktvendimin për zgjedhjen e kryetarit të Këshillit (DOKUMENT)

më 12.2017 - Medial

Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari ka sjell vendim për ndalimin e aktvendimit për zgjedhjen e kryetarit të Këshillit të Gostivarit, sepse siç pohohet, “i njëjti nuk është marrë në përputhje...

BDI-Gostivar: Taravari të respekton vendimet e këshillit komunal

më 12.2017 - Aktuale

Në zgjedhjet e fundit lokale qytetarët votuan për përzgjedhjen e Kryetarit të Komunës si organ i komunës dhe për Këshillin Komunal gjithashtu si organ më i lartë i Komunës së Gostivarit. Ne si anëtarë...

Përplasje pozitë-opozitë në Komunën e Gostivarit, kontestohet kryertari i Këshillit Komunal

më 12.2017 - Telegrafi

Pozita e kryetarit të Këshillit komunal ka shkaktuar përplasje në mes të pozitës dhe opozitës në komunën e Gostivarit. Kryetari i tanishëm i Gostivarit ka sjellë vendim për ndalimin e publikimit në Vendimit...

KOMUNA E GOSTIVARIT. ZGJEDHJA E KRYETARIT TË KËSHILLIT MBETET PENG

më 12.2017 - TV21

Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka sjell aktvendim për shkarkim të kryesuesit të Këshillit komunal, i cili me shumicë votash u zgjodh pas zgjedhjeve lokale gjate seancës konstituive. Kryesuesi...

Taravari nuk trembet, fillon “luftë” të ashpër kundër BDI-së (Dokument)

më 12.2017 - Lajm

Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari ka sjell vendim për ndalimin e aktvendimit për zgjedhjen e kryetarit të Këshillit të Gostivarit, sepse siç pohohet, “i njëjti nuk është marrë në përputhje...

Komuna e Gostivarit: Zgjedhja e kryetarit të Këshillit nuk është bërë në përputhje me ligjin për Vetëqeverisje lokale

më 12.2017 - Portalb

Kryetari i komunës së Gostivarit solli Аktvendim për ndalimin e publikimit të Aktvendimit për zgjedhjen e kryetarit të Këshillit të Komunës së Gostivarit në Buletinin zyrtar sepse, siç thuhet në kumtesë,...

Sqarim për ndalimin e publikimit të Aktvendimit për zgjedhjen e Kryetarit të Këshillit

më 12.2017 - Zhurnal

Gostivar, 7 dhjetor - Kryetari i komunës së Gostivarit, në bazë të nenit 50, paragrafi 1, pika 2 lidhur me nenin 51, paragrafi 1, 2, 3 dhe 4 të Ligjit për vetëqeverisje lokale ("Gazeta zyrtare" nr. 5/2002),...

Taravari “bllok” Aktvendimit për zgjedhjen e Kryetarit të Këshillit

më 12.2017 - Ina

Kryetari i komunës së Gostivarit, në bazë të nenit 50, paragrafi 1, pika 2 lidhur me nenin 51, paragrafi 1, 2, 3 dhe 4 të Ligjit për vetëqeverisje lokale (“Gazeta zyrtare” nr. 5/2002), solli Аktvendim...

Kryesuesi i Këshillit të Komunës së Gostivarit akuza të rënda Arben Taravarit

më 12.2017 - Almakos

Në zgjedhjet e fundit lokale qytetarët votuan për përzgjedhjen e Kryetarit të Komunës si organ i komunës dhe për Këshillin Komunal gjithashtu si organ më i lartë i Komunës së Gostivarit. Ne si anëtarë...

Gostivar, sqarim për ndalimin e publikimit të Aktvendimit për zgjedhjen e Kryetarit të Këshillit

më 12.2017 - Aktuale

Kryetari i komunës së Gostivarit, në bazë të nenit 50, paragrafi 1, pika 2 lidhur me nenin 51, paragrafi 1, 2, 3 dhe 4 të Ligjit për vetëqeverisje lokale (“Gazeta zyrtare” nr. 5/2002), solli Аktvendim...

Kryesuesi i Këshillit të Komunës së Gostivarit akuza të rënda Arben Taravarit

më 12.2017 - Tetova Sot

Në zgjedhjet e fundit lokale qytetarët votuan për përzgjedhjen e Kryetarit të Komunës si organ i komunës dhe për Këshillin Komunal gjithashtu si organ më i lartë i Komunës së Gostivarit. Ne si anëtarë...

Sqarim për ndalimin e publikimit të Aktvendimit për zgjedhjen e Kryetarit të Këshillit në Komunën e Gostivarit

më 12.2017 - Tetova Sot

Kryetari i komunës së Gostivarit, në bazë të nenit 50, paragrafi 1, pika 2 lidhur me nenin 51, paragrafi 1, 2, 3 dhe 4 të Ligjit për vetëqeverisje lokale (“Gazeta zyrtare” nr. 5/2002), solli Аktvendim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK