http://kariera.mk

Shqipëria në përpjekje për të ndaluar azilkërkimin, 27.575 kërkesa për azil në 2017

më 12.2017 - BalkanWeb

27.575 qytetarë nga Shqipëria kërkuan azil në vendet e BE-së gjatë vitit 2017. Gjermania është në krye të vendeve të preferuara, e ndjekur nga Franca. Shpresa vdes e fundit. Kështu më thotë Agroni, i ulur...

“Shpresa vdes e fundit”, Shqipëria në përpjekje për të frenuar azilkërkimin

më 12.2017 - NOA

Shpresa vdes e fundit. Kështu më thotë Agroni, i ulur në një stol, pranë tezgës së tij ku shet fruta-perime. Ai shpreson që Gëzimi, djali i tij i madh, do t'ia dalë të qëndrojë në Gjermani, ku ka mbritur...

Në 2017 kërkuan azil 27.575 shqiptarë/ Pse shqiptarët kërkojnë të emigrojnë...

më 12.2017 - Syri

27.575 qytetarë nga Shqipëria kërkuan azil në vendet e BE-së gjatë vitit 2017. Gjermania është në krye të vendeve të preferuara, e ndjekur nga Franca. Shpresa vdes e fundit. Kështu më thotë Agroni, i ulur...

Shqipëria në përpjekje për të ndaluar azilkërkimin, 27.575 kërkesa për azil në 2017

më 12.2017 - Mapo

27.575 qytetarë nga Shqipëria kërkuan azil në vendet e BE-së gjatë vitit 2017. Gjermania është në krye të vendeve të preferuara, e ndjekur nga Franca. Shpresa vdes e fundit. Kështu më thotë Agroni, i ulur...

Në përpjekje për të ndaluar "eksodin"! Në 2017 kërkuan azil 27.575 shqiptarë

më 12.2017 - Gazeta Express

27.575 qytetarë nga Shqipëria kërkuan azil në vendet e BE-së gjatë vitit 2017. Gjermania është në krye të vendeve të preferuara, e ndjekur nga Franca. Shpresa vdes e fundit. Kështu më thotë Agroni, i ulur...

Shqipëria në përpjekje për të ndaluar azilkërkimin

më 12.2017 - DW

27.575 qytetarë nga Shqipëria kërkuan azil në vendet e BE-së gjatë vitit 2017. Gjermania është në krye të vendeve të preferuara, e ndjekur nga Franca. Shpresa vdes e fundit. Kështu më thotë Agroni, i ulur...

Në 2017 kërkuan azil 27.575 shqiptarë/ Pse shqiptarët kërkojnë të emigrojnë

më 12.2017 - Tetova Sot

27.575 qytetarë nga Shqipëria kërkuan azil në vendet e BE-së gjatë vitit 2017. Gjermania është në krye të vendeve të preferuara, e ndjekur nga Franca. Shpresa vdes e fundit. Kështu më thotë Agroni, i ulur...

Fluksi nuk ndalet, mbi 25 mijë shqiptarë kërkuan azil në 2017-ën

më 12.2017 - Java News

27.575 qytetarë nga Shqipëria kërkuan azil në vendet e BE-së gjatë vitit 2017. Gjermania është në krye të vendeve të preferuara, e ndjekur nga Franca. Shpresa vdes e fundit. Kështu më thotë Agroni, i ulur...

Shqipëria në përpjekje për të ndaluar azilkërkimin, 27.575 kërkesa për azil në 2017

më 12.2017 - Fol

27.575 qytetarë nga Shqipëria kërkuan azil në vendet e BE-së gjatë vitit 2017. Gjermania është në krye të vendeve të preferuara, e ndjekur nga Franca. Shpresa vdes e fundit. Kështu më thotë Agroni, i ulur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK