http://kariera.mk

Pamela Anderson na kujton pse konsiderohet 50-vjeçarja më seksi në planet

më 12.2017 - Gazeta Express

Nuk rresht së befasuari thuajse çdo javë… edhe në moshën 50-vjeçare. Sepse të konsiderohesh një ikonë-seksi, Pamela Andersonit i pëlqen shumë. Dhe e ka treguar edhe një herë në këto foto ku pozon për fotografin...

Pamela Anderson na kujton pse konsiderohet 50-vjeçarja më seksi në planet

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Nuk rresht së befasuari thuajse çdo javë… edhe në moshën 50-vjeçare. Sepse të konsiderohesh një ikonë-seksi, Pamela Andersonit i pëlqen shumë. Dhe e ka treguar edhe një herë në këto foto ku pozon për fotografin...

Pamela Anderson na kujton pse konsiderohet 50-vjeçarja më seksi në planet

më 12.2017 - Tetova Sot

Nuk rresht së befasuari thuajse çdo javë… edhe në moshën 50-vjeçare. Sepse të konsiderohesh një ikonë-seksi, Pamela Andersonit i pëlqen shumë. Dhe e ka treguar edhe një herë në këto foto ku pozon për fotografin...

Foto/ Pamela Anderson, seksi dhe joshëse në moshën 50 vjeçare

më 12.2017 - BalkanWeb

Nuk resht së befasuari dhe të joshuri edhe pse i ka 50 vite mbi supe. Ajo është konsideruar një ikonë seksi dhe ky fakt i pëlqen shumë Pamela Anderson, e cila e tregon edhe një herë me këto foto ku pozon...

Pamela Anderson na kujton pse konsiderohet 50-vjeçarja më seksi në planet

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Nuk rresht së befasuari thuajse çdo javë… edhe në moshën 50-vjeçare. Sepse të konsiderohesh një ikonë-seksi, Pamela Andersonit i pëlqen shumë. Dhe e ka treguar edhe një herë në këto foto ku pozon për fotografin...

Mosha për Pamela Anderson mbetet thejsht një shifër, vjen me fotografi mjaft të nxehta

më 12.2017 - NOA

Ishte viti 1989 kur zuri për herë të parë kopertinën e revistës për të rritur ‘Palyboy’, një bionde seksi dhe premtuese, e cila nga viti 1992 deri në 1998, u pa në rolin e rojes seksi të plazhit C.J.Parker...

Pamela Anderson, një ikonë superseksi edhe 50 vjeçe

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Nuk rresht së befasuari thuajse çdo javë… edhe në moshën 50-vjeçare. Sepse të konsiderohesh një ikonë-seksi, Pamela Andersonit i pëlqen shumë. Dhe e ka treguar edhe një herë në këto foto ku pozon për fotografin...

FOTO/ Pamela si vera! 50-vjeçarja sfidon kohën

më 12.2017 - Syri

Thuajse 30 vite më parë, ajo gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit...

Pamela Anderson sfidon vitet, mahnit me linjat në fotosesionin e fundit

më 12.2017 - Lajmi.net

Kanë kaluar 30 vjet prej kur me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch, Pamela Anderson kishte rrëmbyer një vëmendje të madhe. E sot kur ajo ka mbushit të 50-tat mbetet akoma femra më e komenduar...

Pamela Anderson një 50 vjeçare që ju çmend!

më 12.2017 - Zhurnal

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar...

Një 50 vjeçare që ju çmend!

më 12.2017 - Gazeta Express

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar...

Pamela Anderson një 50 vjeçare që ju çmend!

më 12.2017 - Syri

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar...

Pamela Anderson, një 50 vjeçare seksi

më 12.2017 - Klan Kosova

Përkundër moshës së saj, Pamela Anderson po vazhdon të qëndrojë në formë dhe të duket seksi, transmeton Klan Kosova. Ajo ka treguar format e saj e veshur me rroba banjoje të koleksionit të saj më të ri...

Pamela si vera

më 12.2017 - Politiko

Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar tregoi se ajo është si vera, sa më shumë kalojnë vitet, aq më e mirë bëhet. Aktorja ishte protagoniste e një koleksioni fotografish të Coco de Mer.

Yje muzikore në albumin e ri të Eminemit

më 12.2017 - Syri

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar...

Një 50 vjeçare që ju çmend!

më 12.2017 - Infokusi

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar...

50 vjeçarja ju çmend, shikoni si duket Pamela Anderson

më 12.2017 - Bota Press

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar...

50 vjeçarja që çmend, shikoni si duket Pamela Anderson

më 12.2017 - Tetova1

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar...

Pamela si vera; 50-vjeçarja sfidon vitet

më 12.2017 - Infokusi

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar...

50 vjeçarja që çmend, shikoni si duket Pamela Anderson

më 12.2017 - Periskopi

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë. Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK