http://kariera.mk

(Foto+Video) Rita Ora, provokuese dhe seksi për Love Advent

më 12.2017 - BalkanWeb

Rita Ora përveçse një këngëtare shumë e suksesshme është e njohur edhe për paraqitjet e saj joshëse në reklamat që bën. Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka realizuar një set fotografik për ‘Love’,...

Rita Ora, kërcim seksi për “LOVE”

më 12.2017 - Tetova Sot

Rita Ora ishte protagonistja e radhës e videove të revistës “LOVE”. Këngëtarja 27-vjeçare shihet duke u zhveshur dhe duke kërcyer në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anywhere”. Rita, e cila...

Kërcimi i "zjarrtë" i Rita Orës për ‘Love’

më 12.2017 - Zhurnal

Rita Ora ishte protagonistja e radhës e videove të revistës “Love”. Këngëtarja 27-vjeçare shihet duke u zhveshur dhe duke kërcyer në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anywhere”. Rita, e cila...

‘Çmendet’ Rita Ora, shfaqet e zhveshur duke bërë lëvizje provokuese

më 12.2017 - Periskopi

Është publikuar një video nga “LoveMagazine” ku shihet Rita Ora duke bërë levizja provokuese. Ajo ka thënë që: “Do të bëjë video për Love Magazine çdo vjet, ndjejnë e mirë dhe më kujton festat e fundvitit”....

FOTOT e Ritës për revistën “LOVE”, po “thyejnë rrjetin”

më 12.2017 - Gazeta Tema

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ishte protagonistja e radhës e videove të revistës “LOVE”. Ylli 27-vjeçar kërcente e zhveshur dhe në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anyëhere”. Rita,...

Rita Ora me vallëzim erotik

më 12.2017 - GazetaBlic

Tashmë jemi mësuar ta shohim Rita Orën në sete të nxehta fotosh, por gjithashtu edhe reklama kontroverse dhe provokative, por me reklamën më të fundit për revistën “Love”, bukuroshja shqiptare i ka thyer...

FOTO-VIDEO/ Rita Ora shfaqet tepër seksi për revisten ‘Love’

më 12.2017 - Java News

Rita Ora përveçse një këngëtare shumë e suksesshme është e njohur edhe për paraqitjet e saj joshëse në reklamat që bën. Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare ka realizuar një set fotografik për ‘Love’,...

Rita provokative në reklamën e re

më 12.2017 - Koha.net

Këngëtarja Rita Ora është e njohur për paraqitjet e saj joshëse në reklamat e të brendshmeve “Tenzenis”, por së fundmi është shfaqur edhe më joshëse në një reklamë tjetër. Revista “Love” çdo fundvit mbledh...

Rita Ora me vallëzim erotik

më 12.2017 - Infokusi

Tashmë jemi mësuar ta shohim Rita Orën në sete të nxehta fotosh, por gjithashtu edhe reklama kontroverse dhe provokative, por me reklamën më të fundit për revistën “Love”, bukuroshja shqiptare i ka thyer...

Rita provokative në reklamën e re

më 12.2017 - Tetova Sot

Këngëtarja Rita Ora është e njohur për paraqitjet e saj joshëse në reklamat e të brendshmeve “Tenzenis”, por së fundmi është shfaqur edhe më joshëse në një reklamë tjetër. Revista “Love” çdo fundvit mbledh...

Rita Ora, kërcim seksi për “LOVE”

më 12.2017 - KosovaPress

Këngëtarja 27-vjeçare shihet duke u zhveshur dhe duke kërcyer në mënyrë provokuese në ritmin e këngës së saj “Anywhere”. Rita, e cila ka qenë pjesë e videove të “LOVE” edhe në dy vitet e kaluara, ka thënë...

Rita Ora me vallëzim erotik –

më 12.2017 - Infokusi

Tashmë jemi mësuar ta shohim Rita Orën në sete të nxehta fotosh, por gjithashtu edhe reklama kontroverse dhe provokative, por me reklamën më të fundit për revistën “Love”, bukuroshja shqiptare i ka thyer...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK