http://kariera.mk

Ndotja e ajrit i anulon të gjitha përfitimet që i sjellin ushtrimet fizike

më 12.2017 - Sovrani

Përfitimet shëndetësore që vijnë nga ecja janë të shumta, por hulumtimet e reja tregojnë se ato mund të ‘anulohen’ si pasojë e ekspozimit në ajër të ndotur. Këto hulumtime nga britanikët kanë zbuluar se...

Ndotja e ajrit i anulon të gjitha përfitimet që i sjellin ushtrimet fizike

më 12.2017 - Telegrafi

Përfitimet shëndetësore që vijnë nga ecja janë të shumta, por hulumtimet e reja tregojnë se ato mund të ‘anulohen’ si pasojë e ekspozimit në ajër të ndotur. Këto hulumtime nga britanikët kanë zbuluar se...

Ndotja e ajrit i anulon të gjitha përfitimet që i sjellin ushtrimet fizike

më 12.2017 - Fol

Përfitimet shëndetësore që vijnë nga ecja janë të shumta, por hulumtimet e reja tregojnë se ato mund të ‘anulohen’ si pasojë e ekspozimit në ajër të ndotur. Këto hulumtime nga britanikët kanë zbuluar se...

Ndotja e ajrit i anulon të gjitha përfitimet që i sjellin ushtrimet fizike

më 12.2017 - Infokusi

Përfitimet shëndetësore që vijnë nga ecja janë të shumta, por hulumtimet e reja tregojnë se ato mund të ‘anulohen’ si pasojë e ekspozimit në ajër të ndotur. Këto hulumtime nga britanikët kanë zbuluar se...

Ajri i ndotur u shkakton probleme serioze shëndetësore bebeve të pa lindura

më 12.2017 - Telegrafi

Ajri i ndotur e rrit dukshëm rrezikun e lindjes së bebeve me peshë të vogël, që e cila mund të shpie në dëme të përjetshme shëndetësore. Hulumtimet e kryera në Londër, por që kanë përfshirë miliona gra...

Ajri i ndotur u shkakton probleme serioze shëndetësore bebeve të pa lindura

më 12.2017 - Periskopi

Ajri i ndotur e rrit dukshëm rrezikun e lindjes së bebeve me peshë të vogël, që e cila mund të shpie në dëme të përjetshme shëndetësore. Hulumtimet e kryera në Londër, por që kanë përfshirë miliona gra...

Ajri i ndotur u shkakton probleme serioze shëndetësore bebeve të pa lindura

më 12.2017 - Sovrani

Ajri i ndotur e rrit dukshëm rrezikun e lindjes së bebeve me peshë të vogël, që e cila mund të shpie në dëme të përjetshme shëndetësore. Hulumtimet e kryera në Londër, por që kanë përfshirë miliona gra...

Ajri i ndotur u shkakton probleme serioze shëndetësore bebeve të pa lindura

më 12.2017 - Fol

Ajri i ndotur e rrit dukshëm rrezikun e lindjes së bebeve me peshë të vogël, që e cila mund të shpie në dëme të përjetshme shëndetësore. Hulumtimet e kryera në Londër, por që kanë përfshirë miliona gra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK