http://kariera.mk

E zbulojnë shërbimet sekrete: Princi i Arabisë bleu pikturën e Krishtit për 450 milonë dollarë

më 12.2017 - Gazeta Express

Princi i Kurorës i Arabisë Saudite, Mohammed Bin Salman, është blerësi i një pikture të Leonardo da Vincit, që u shit në ankand për një shumë rekorde prej 450.3 milionë dollarësh amerikanë muajin e kaluar,...

E zbulojnë shërbimet sekrete: Princi i Arabisë bleu pikturën e Krishtit për 450 milionë dollarë

më 12.2017 - Tetova Sot

Princi i Kurorës i Arabisë Saudite, Mohammed Bin Salman, është blerësi i një pikture të Leonardo da Vincit, që u shit në ankand për një shumë rekorde prej 450.3 milionë dollarësh amerikanë muajin e kaluar,...

Tabloja e Leonardo da Vinçit ”Salvador Mundi” shkon në Luvrin e Abu Dabit

më 12.2017 - BalkanWeb

Një tablo e Leonardo da Vinçit, shitur në nëntor në ankand për një vlerë rekord prej 450,3 milionë dollarësh do të ekspozohet në Luvrin e ri të Abu Dabit, një marketing i pazakontë për muzeun, që u bë...

“Salvador Mundi” shkon në Luvrin e Abu Dhabit

më 12.2017 - Zhurnal

Një tablo e Leonardo da Vinçit, shitur në nëntor në ankand për një vlerë rekord prej 450,3 milionë dollarësh do të ekspozohet në Luvrin e ri të Abu Dabit, një marketing i pazakontë për muzeun, që u bë...

Piktura më e shtrenjtë në botë niset drejt Arabisë

më 12.2017 - Albinfo

Një pikturë 500-vjeçare e Krishtit, e cila besohet se është punuar nga Leonardo Da Vinçi, është nisur drejt muzeut Louvre Abu Dhabit, në kryeqytetin e Emirateve të Bashkuara Arabe. Muzeu i hapur së fundmi...

Njihuni me princin arab që bleu për 450 milionë $ pikturën e Da Vinçit

më 12.2017 - Gazeta Tema

A jeni kureshtar të dini se kush e bleu pikturën e Salvador Mundi të Da Vinçit e cila u shit për një shume  rekord prej 450 milionë dollarësh? Blerësi është një princ nga Arabia Saudite i cili njihet si...

Shitja rekord e pikturës së da Vinçit, blerësi një princ arab

më 12.2017 - BalkanWeb

SHBA – A jeni kureshtar të dini se kush e bleu pikturën e Salvador Mundi të Da Vinçit e cila u shit për një shume  rekord prej 450 milionë dollarësh? Blerësi është një princ nga Arabia Saudite i cili njihet...

FOTO/ Bleu pikturën e Da Vinçit për 450 mln $, ja princi që tërhoqi vëmendjen e botës

më 12.2017 - Java News

Pak ditë më parë, një ankand në të cilin u shit një pikturë e Da Vinçit bëri mjaft bujë. Blerësi investoi plot 450 milionë dollarë pikturën. Por kush është blerësi i pasur? Ai është një princ nga Arabia...

Piktura e Leonardo Da Vinçit prej 450 milionë dollarësh, në muzeun madhështor të Abu Dhabit

më 12.2017 - Ina

Një pikturë 500 -vjeçare e Krishtit që besohet se është pikturuar nga Leonardo Da Vinçi do të vendoset në Luvrin e Abu Dhabit, njoftoi muzeumi. MuzeU i ri që sapo është inaguruar, më 8 nëntor 2017,  e...

Piktura e Leonardo Da Vincit po dërgohet në Luvrin e Abu Dhabit

më 12.2017 - RTSH

Një pikturë 500 vjeçare e Krishtit që besohet se është vepër e Leonardo Da Vincit po dërgohet në Luvrin e Abu Dhabit, një muze i projektuar sipas atij të Parisit, dhe për ndërtimin e të cilit u deshën...

“Salvador Mundi” shkon në Luvrin e Abu Dabit

më 12.2017 - Java News

Një tablo e Leonardo da Vinçit, shitur në nëntor në ankand për një vlerë rekord prej 450,3 milionë dollarësh do të ekspozohet në Luvrin e ri të Abu Dabit, një marketing i pazakontë për muzeun, që u bë...

Piktura e Leonardo Da Vinçit prej 450 milionë dollarësh, në muzeun madhështor të Abu Dhabit

më 12.2017 - Syri

Një pikturë 500 -vjeçare e Krishtit që besohet se është pikturuar nga Leonardo Da Vinçi do të vendoset në Luvrin e Abu Dhabit, njoftoi muzeumi. MuzeU i ri që sapo është inaguruar, më 8 nëntor 2017,  e...

Piktura e Leonardo Da Vinçit prej 450 milionë dollarësh, në muzeun madhështor të Abu Dhabit

më 12.2017 - Tetova Sot

Një pikturë 500 -vjeçare e Krishtit që besohet se është pikturuar nga Leonardo Da Vinçi do të vendoset në Luvrin e Abu Dhabit, njoftoi muzeumi. MuzeU i ri që sapo është inaguruar, më 8 nëntor 2017,  e...

Pikturat, pasioni i bukur i një kirurgu

më 12.2017 - Ina

Teksa luhaten në erë, degët e shpërndara të pemëve në vizatimet e Luter Kreshpës duken si një ftesë për reflektim. Arti nuk mund të jetë i fortë nëse nuk ka mendimin brenda, dhe tablotë që Brisejda (e...

Shitet për 450 mln $ piktura e Da Vinçit, "Shpëtimtari i Botës" (foto, video)

më 12.2017 - Respublica

Një princ saudit është blerësi misterioz i pikturës së Leonarda Da Vinçit ( Salvator Mundi) ose në shqip (Shpëtimtari i Botës) në ankandin e zhvilluar nga Shtëpia e Ankandeve, "Kristi". Sipas, New York...

Pikturat, pasioni i bukur i një kirurgu

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Teksa luhaten në erë, degët e shpërndara të pemëve në vizatimet e Luter Kreshpës duken si një ftesë për reflektim. Arti nuk mund të jetë i fortë nëse nuk ka mendimin brenda, dhe tablotë që Brisejda (e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK