http://kariera.mk

“Drejtësia ka vdekur”, Vasili komenton çështjen e Kryeprokurorit të ri

më 12.2017 - NOA

“Drejtësia ka vdekur” Me këto fjalë, kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka komentuar çështjen e zgjidhjes së kryeprokurorit të ri. Përmes një statusi në Facebook, Vasili thotë se ajo që...

Zgjedhja e kryeprokurorit të ri, Vasili: I vunë vulën, reforma në drejtësi vdiq

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Përmes një statusi në Facebook, kreu u grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka komentuar çështjen e zgjidhjes së kryeprokurorit të ri. Vasili thotë se ajo që ndodhi në komisionin e Ligjeve...

Vasili për zgjedhjen e kryeprokurorit: I vunë vulën, reforma në drejtësi vdiq

më 12.2017 - Sot News

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili në një status në “Facebook” ka komentuar çështjen e zgjidhjes së kryeprokurorit të ri.Vasili thotë se ajo që ndodhi në komisionin e Ligjeve sot i vuri...

Vasili: Reforma vdiq, rroftë reforma

më 12.2017 - Mapo

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, e ka cilësuar si asgjësim të Reformës në drejtësi, vendimin e marrë nga Komisioni i Ligjeve. Përmes një statusi në Facebook, Vasili thekson se vendimi...

Kryeprokurori i ri, Vasili: Akti i sotëm i maxhorancës i vuri vulën "vdekjes" së reformës

më 12.2017 - Gazeta Express

Këtë të enjte në komisionin e ligjeve u diskutua çështja e shumëdebatuar e prokurorit të përgjithshëm dhe zgjedhja e “të përkohshmi” për të drejtuar organin e akuzës në kushtet kur Këshilli i Lartë i Prokurorisë...

Kryeprokurori i ri, Vasili në alarm: Reforma në drejtësi vdiq, i vunë vulën…!

më 12.2017 - Gazeta Tema

Lidershipi i Levizjes Socialiste per Integrim eshte teresisht kunder nje prokurori te pergjithshem te perkohshem me shumice te thjeshte. Çështja e mandatit të kryeprokurorit pasi u diskutua në komisionin...

Vasili: Reforma vdiq, rroftë reforma

më 12.2017 - Syri

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, e ka cilësuar si asgjësim të Reformës në drejtësi, vendimin e marrë nga Komisioni i Ligjeve. Përmes një statusi në Facebook, Vasili thekson se vendimi...

“Kryeprokurori” Vasili: Reforma në drejtësi vdiq

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka komentuar çështjen e zgjidhjes së kryeprokurorit të ri. Me anë të një postimi në ‘Facebook’ Vasili thotë se Komisioni I Ligjeve asgjëson 140 votat e Kuvendit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK