http://kariera.mk

Ish Presidenti Nishani: Kryeprokurori zgjidhet me 94 vota, lexoni Kushtetutën!

më 12.2017 - Gazeta Express

Ish Presidenti Bujar Nishani shprehet se zgjedhja e Prokurorit të Përkohshëm mund të bëhet vetëm përmes një votimi me 2/3 në parlament. Sipas ish Kreut të Shtetit Nishani, në çështjen që ka përplasur maxhorancën...

Nishani: Llalla nuk mund të hyjë në zyrë në 8 Dhjetor

më 12.2017 - Java News

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar lidhur me debatin për mandatin e Kryeprokurorit. Ai ka reaguar përmes rrjeteve sociale ku shoprehet se zgjedhja e Prokurorit të Përkohshëm mund të bëhet vetëm përmes...

Kryeprokurori i ri, Nishani: Rama, kurth opozitës

më 12.2017 - Zhurnal

Tiranë, 7 dhjetor - Ish-presidenti, Bujar Nishani e ka cilësuar si një kurth të ngritur për imazh publik, ftesën e kryeministrit Edi Rama për kryeopozitarin Lulzim Basha, në kuadër të debateve lidhur me...

Kryeprokurori/ Ish-Presidenti tregon Kushtetutën: E zeza mbi të bardhë që nuk e lëviz as topi

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANË- Ish-Presidenti Bujar Nishani, tashmë pjesë e PD-së i ka kërkuar disa sqarime kryeministrit Edi Rama pasi ky i fundit i kërkoi kreut të PD-së pakt për integrimin dhe zgjedhjen e Prokurorit të Përgjithshëm....

Kryeprokurori i ri, Nishani: Rama, kurth opozitës

më 12.2017 - Sot News

Ish-presidenti, Bujar Nishani e ka cilësuar si një kurth të ngritur për imazh publik, ftesën e kryeministrit Edi Rama për kryeopozitarin Lulzim Basha, në kuadër të debateve lidhur me zgjedhjen e kryeprokurorit...

Kryeprokurori i ti, Bujar Nishani: Kurthi i kryeministrit ndaj opozitës

më 12.2017 - Shqiptarja

Rrugëtimi evropian e Shqipërisë është projekti i shekullit për shqiptarët. Megjithëse një Komb Evropian aq i vjetër sa vetë Evropa, shqiptarët janë luftuar, izoluar, u janë ngritur kurthe, janë përçarë,...

Ish-presidenti Nishani, thirrje për Lulzim Bashën: Të mos bjerë në kurthin e Edi Ramës

më 12.2017 - Mapo

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani i ka bërë thirrje opozitës që të tregohet e kujdesshme dhe të mos bjerë në kurthin e ngritur nga kryeministri Edi Rama, për çështjen e Prokurorit të Përgjithshëm....

Ish-presidenti: Ftesa e Ramës ndaj opozitës për kryeprokurorin, kurth. A do të bjerë Basha në të?

më 12.2017 - Gazeta Tema

Ish-presidenti, Bujar Nishani e ka cilësuar ftesën e Ramës për bashkëpunim me Bashën në lidhje me zgjedhjen kryeprokurorit, thjesht një kurth të kryeministit për betejë të imazhit publik. Përmes një postimi...

Ish Presidenti Nishani: Ftesa e Ramës është kurth për Bashën, ja ku qëndron hileja

më 12.2017 - Java News

Ish-presidenti, Bujar Nishani e ka cilësuar ftesën e Ramës për bashkëpunim me Bashën në lidhje me zgjedhjen kryeprokurorit, thjesht një kurth të kryeministit për betejë të imazhit publik. Përmes një postimi...

Kryeprokurori/ Ish-Presidenti tregon Kushtetutën: E zeza mbi të bardhë që nuk e lëviz as topi

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Ish-Presidenti Bujar Nishani, tashmë pjesë e PD-së i ka kërkuar disa sqarime kryeministrit Edi Rama pasi ky i fundit i kërkoi kreut të PD-së pakt për integrimin dhe zgjedhjen e Prokurorit të Përgjithshëm....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK