http://kariera.mk

Zhdukja e avokatit Bashkim Muço, prokuroria italiane ka një kërkesë për autoritetet shqiptare

më 12.2017 - BalkanWeb

ITALI – Prokuroria në Macerata të Italisë ka ërkuar bashkëpunimin e autoriteteve shqiptare, për të zbardhur misterin e zhdukjes së avokatit shqiptar, Bashkim Muço. 54-vjeçari është zhdukur që prej 2 nëntorit,...

Misteri i zhdukjes së avokatit shqiptar, prokurorët italianë bëjnë një tjetër lëvizje

më 12.2017 - Gazeta Express

Prokurorët e Macerata në Itali, i kanë nisur një letërporosi në Prokurorisë së Durrësit, për zhdukjen misterionze të avokatit shqiptar, Besnik Muço. Organi i akuzës ka për qëllim të hedhë dritë mbi atë...

Zhdukja e avokatit Bashkim Muço, prokuroria italiane kërkesë autoriteteve shqiptare për bashkëpunim

më 12.2017 - Sot News

Për të zbardhur misterin e zhdukjes së avokatit shqiptar, Bashkim Muço. 54-vjeçari është zhdukur që prej 2 nëntorit, dhe deri më tani nuk ka asgjë gjurmë të tij, Prokuroria në Macerata të Italisë ka kërkuar...

Zhdukja e avokatit Bashkim Muço, prokuroria italiane ka një kërkesë për autoritetet shqiptare

më 12.2017 - Opinion

Prokuroria në Macerata të Italisë ka ërkuar bashkëpunimin e autoriteteve shqiptare, për të zbardhur misterin e zhdukjes së avokatit shqiptar, Bashkim Muço. 54-vjeçari është zhdukur që prej 2 nëntorit,...

Zhdukja e avokatit Bashkim Muço, prokuroria italiane ka një kërkesë për autoritetet shqiptare

më 12.2017 - Mapo

Prokuroria në Macerata të Italisë ka ërkuar bashkëpunimin e autoriteteve shqiptare, për të zbardhur misterin e zhdukjes së avokatit shqiptar, Bashkim Muço. 54-vjeçari është zhdukur që prej 2 nëntorit,...

Misteri i zhdukjes së avokatit shqiptar, hapet dosje me akuzën e vrasjes

më 12.2017 - Albeu

Ka kaluar më shumë se një muaj që nga zhdukja e avokatit shqiptar Besnik Muco, ngjarje nga e cila gjtihcka është e turbullt. Për zhdukjen e tij, prokurorët e Macerata kanë nisur një letërporosi në Shqipëri...

Zhdukja e avokatit shqiptar, prokurorët italianë kërkojnë bashkëpunimin e kolegëve në Durrës

më 12.2017 - NOA

Prokurorët e Macerata në Itali, i kanë nisur një letërporosi në Prokurorisë së Durrësit, për zhdukjen misterionze të avokatit shqiptar, Besnik Muço. Organi i akuzës ka për qëllim të hedhë dritë mbi atë...

Zhdukja e avokatit dhe misteri i kufomës së gjetur në det/ Detajet e fundit nga hetimet

më 12.2017 - Tetova Sot

Mbetet i rrethuar nga misteri fati i avokatit Besnik Muço i denoncuar i zhdukur muajin e shkuar, ndërsa mes autoriteteve hetuese shqiptare dhe atyre italiane ka nisur një bashkëpunim. Mësohet se kufoma...

Zhdukja e avokatit dhe misteri i kufomës së gjetur në det/ Detajet e fundit nga hetimet

më 12.2017 - Syri

Mbetet i rrethuar nga misteri fati i avokatit Besnik Muça i denoncuar i zhdukur muajin e shkuar, ndërsa mes autoriteteve hetuese shqiptare dhe atyre italiane ka nisur një bashkëpunim. Mësohet se kufoma...

Zhdukja e avokatit, prokurorët italianë letër-porosi kolegëve shqiptarë

më 12.2017 - Java News

Për zhdukjen e avokatit shqiptar Besnik Muço, prokurorët e Macerata kanë nisur një letërporosi në Shqipëri në përpjekje për të hedhur dritë mbi atë që ndodhi me Besnikun, 54-vjeçarin e zhdukur që nga 2...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK