http://kariera.mk

Prokuroria, heton Mijallkovin, ja për çfarë arsye?

para 10 muajve - Aktuale

Prokuroria Themelore Publike për përndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në bazë të informatave të marra, ka filluar procedurë parahetimore për shkak se ekzistojnë dyshime për vepër penale...

Prokuroria, heton Mijallkovin, ja për çfarë arsye?

para 10 muajve - Tetova Sot

Prokuroria Themelore Publike për përndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në bazë të informatave të marra, ka filluar procedurë parahetimore për shkak se ekzistojnë dyshime për vepër penale...

PTHP HETON PËR DEKLARATAT E JEREMIQIT, DO TË HETOHET NËSE MIJALLKOV “KA LARË” PARA NË SERBI

para 10 muajve - TV21

Deklarata e ish-ministrit të punëve të jashtme të Serbisë, Vuk Jeremiq i cili tha  se ish kryeshefi i policisë sekrete të Maqedonisë Sasho Mijallkov, ka larë para në Serbi, ka inicuar hapjen e një procedure...

Prokuroria, heton Mijallkovin, ja për çfarë arsye?

para 10 muajve - Fakti Ditor

Prokuroria Themelore Publike për përndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në bazë të informatave të marra, ka filluar procedurë parahetimore për shkak se ekzistojnë dyshime për vepër penale...

Prokuroria do të hetojë nëse Mijallkov ka “larë” para në Serbi

para 10 muajve - Gazeta Express

Prokuroria Themelore Publike për përndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në bazë të informatave të marra, ka filluar procedurë parahetimore për shkak se ekzistojnë dyshime për vepër penale...

Prokuroria, heton Mijallkovin, ja për çfarë arsye?

para 10 muajve - Lajm

Prokuroria Themelore Publike për përndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në bazë të informatave të marra, ka filluar procedurë parahetimore për shkak se ekzistojnë dyshime për vepër penale...

PTHP i kontrollon pohimet e Jermiqit se ish funksionarë të Maqedonisë kanë larë para në Serbi

para 10 muajve - Tetova Sot

Prokuroria Themelore Publike për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit ka ngritur procedurë parahetimore sipas pretendimeve për pohimet e ish ministrit serb të Punëve të Jashtme Vuk Jeremiq...

PTHP do të hetojë nëse Mijallkovi ka larë para në Serbi

para 10 muajve - RTV 21

Jeremiq pohon se për këtë rast ekziston edhe hetim ndërkombëtar Prokuroria Themelore Publike për përndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në bazë të informatave të marra, ka filluar procedurë...

Prokuroria do të hetojë nëse Mijallkov ka “larë” para në Serbi

para 10 muajve - Lajm

Prokuroria Themelore Publike për përndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në bazë të informatave të marra, ka filluar procedurë parahetimore për shkak se ekzistojnë dyshime për vepër penale...

Prokuroria do të hetojë nëse Mijallkov ka “larë” para në Serbi

para 10 muajve - Fol

Prokuroria Themelore Publike për përndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në bazë të informatave të marra, ka filluar procedurë parahetimore për shkak se ekzistojnë dyshime për vepër penale...

Prokuroria, hetim për pastrim parash në Serbi

para 10 muajve - Alsat-M

Prokuroria për krim të organizuar dhe korrupsion ka nisur procedurë para hetimore mbi dyshimet për pastim parash në Serbi dhe Çeki, nga funksionar të lartë të Maqedonisë. Ndonëse organi hetues nuk ndanë...

PTHP i kontrollon pohimet e Jermiqit se ish funksionarë të Maqedonisë kanë larë para në Serbi

para 10 muajve - Medial

Prokuroria Themelore Publike për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit ka ngritur procedurë parahetimore sipas pretendimeve për pohimet e ish ministrit serb të Punëve të Jashtme Vuk Jeremiq...

PTHP DO TË HETOJË NËSE MIJALLKOVI KA LARË PARA NË SERBI

para 10 muajve - TV21

Prokuroria Themelore Publike për përndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit, në bazë të informatave të marra, ka filluar procedurë parahetimore për shkak se ekzistojnë dyshime për vepër penale...

Së shpejti lëndë e re për larje parash në Serbi për Mijallkov dhe Gruevski?

para 10 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 dhjetor - Prokuroria Themelore Publike për krim të organizuar dhe korupsion informoi se kanë hapur procedurë parahetimore përshkak dyshimeve për vepër të kryer penale "larje të parave" nga neni...

PTHP: Procedurë parahetimore për larjen e parave të funksionarëve maqedonas në Serbi

para 10 muajve - Alsat-M

Prokuroria Themelore Publike (PTHP) për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit ka ngritur procedurë para-hetimore për shkak të dyshimeve për veprën e kryer penale “Larje parash” dhe vepra të...

Deklarata e Jeremiqit se Gruevski ka bërë larje parash, Prokuroria hapë procedurë parahetimore

para 10 muajve - Portalb

Prokuroria Themelore Publike për Krim të Organizuar dhe Korrupsion, ka ngritur procedurë parahetimore për shkak të ekzistimit të indikacioneve për kryerjen e veprës penale “larje parash” dhe vepra tjera...

Prokuroria Themelore procedurë parahetimore për pastrim parash në Serbi nga ana e funksionarëve të lartë të Maqedonisë

para 10 muajve - Shenja

Prokuroria Themelore Publike për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit ka ngritur procedurë para-hetimore për shkak të dyshimeve për veprën e kryer penale “Larje parash” dhe vepra të tjera...

Procedurë parahetimore për Gruevskin dhe Mijallkovin për pastrimin e parave në Serbi

para 10 muajve - Shenja

Prokuroria Themelore Publike për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit ka ngritur procedurë para-hetimore për shkak të dyshimeve për veprën e kryer penale “Pastrim parash” dhe vepra të tjera...

PTHP: Procedurë parahetimore për larjen e parave të funksionarëve maqedonas në Serbi

para 10 muajve - Tetova Sot

Prokuroria Themelore Publike (PTHP) për ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit ka ngritur procedurë para-hetimore për shkak të dyshimeve për veprën e kryer penale “Larje parash” dhe vepra të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK