http://kariera.mk

Policia reagon ndaj imamit që tha se “Festa e Pavarësisë është haram”

para 7 muajve - Telegrafi

Drejtoria e anti-terrorit në Policinë e Shtetit, ka referuar materialet në Prokurori për imamin Armand Ali, pasi ky i fundit një ditë pas festës së pavarësisë së Shqipërisë botoi një shkrim në rrjetin...

“Festa e Pavarësisë është haram”, Imami Armand Ali përfundon në polici

para 7 muajve - Klan Kosova

Një imam nga Tirana me emrin Armand Ali, është shoqëruar për në Prokurori nga policia, njësitet anti-terror, për nxitje të urrejtjes dhe grindjeve. Pak ditë më parë ai, me anë të një statusi në Facebook bëri...

‘Festa e Pavarësisë është haram’, Imami Armand Ali përfundon në Polici

para 7 muajve - Mapo

Imami i Tiranës, Armand Ali është shoqëruar për në Prokurori nga antiterrori për nxitje të urrejtjes dhe grindjeve. Pak ditë më parë ai, me anë të një statusi në Facebook bëri një zhurmë të madhe me deklaratën...

“Festa e Pavarësisë është haram”, Imami Armand Ali përfundon në Polici

para 7 muajve - Opinion

Imami i Tiranës, Armand Ali është shoqëruar për në Prokurori nga antiterrori për nxitje të urrejtjes dhe grindjeve. Pak ditë më parë ai, me anë të një statusi në Facebook bëri një zhurmë të madhe me deklaratën...

“Festa e Pavarësisë është haram”, ja vendimi që ka marrë policia për imamin Armand Ali

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Policia e Tiranës ka referuar materialet në Prokurori për imamin Armand Ali, pasi ky i fundit një ditë pas festës së pavarësisë së Shqipërisë botoi një shkrim në rrjetin social Facebook, ku kërkonte...

Ndaloi festat kombëtare, procedohet imami ilegal

para 7 muajve - Albeu

" Festa e Pavarësisë është haram"- kështu ka deklaruar imami i Tiranës Armand Ali duke nxitur dhunë e urrejtje në ditën më të shënuar të shqiptarëve. Kjo deklaratë është pasuar me shoqërimin e tij për...

“Festa e Pavarësisë është haram”, ja vendimi që ka marrë policia pas thirrjeve të imamit Armand Ali

para 7 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Policia e Tiranës ka referuar materialet në Prokurori për imamin Armand Ali, pasi ky i fundit një ditë pas festës së pavarësisë së Shqipërisë botoi një shkrim në rrjetin social Facebook, ku kërkonte...

“Festa e Pavarësisë është haram”, nis porcedimi penal për imamin Armand Ali, ja për çfarë akuzohet

para 7 muajve - Gazeta Tema

Drejtoria e anti-terrorit në Policinë e Shtetit ka referuar materialet në Prokurori për imamin Armand Ali pasi akuzohet për veprën penale “Nxitja e urrejtjes ose grindjeve”. Procedimi ndaj tij nisi për...

BE, një ide e mirë, por dhe një udhëtim në errësirë për shqiptarët

para 7 muajve - Java News

1. Zgjedhja strategjike Shqiperia e ka bere zgjedhjen e saj strategjike qe ne vitin 1992: te jete anetare e NATO-s dhe e BE-se. Kjo ka qene dhe vazhdon te jete linje konstante e gjithe spektrit politik...

Arrestohet Imami pasi tha se “Festa e Pavarësisë është haram”

para 7 muajve - Insajderi

Një imam nga Tirana me emrin Armand Ali, është shoqëruar për në Prokurori nga policia, njësitet anti-terror, për nxitje të urrejtjes dhe grindjeve. Pak ditë më parë ai, me anë të një statusi në Facebook bëri...

Procedohet imami Armand Ali, akuzohet për nxitje të urrejtjes

para 7 muajve - Java News

Policia e Shtetit ka nisur procedim penal ndaj imamit të Unazës Armand Ali. Ai akuzohet për veprën “Nxitja e urrejtjes ose grindjeve”. Imami që ka tërhequr shpesh herë vëmendje me deklaratat e tij po hetohet...

Këngëtaret që mbushen plotë me para!

para 8 muajve - Ina

Qytetaret e Maqedonise ankohen per skamjen e madhe me te cilen perballen cdo dite, por nje panorame tjeter paraqitet neper dasma apo gezime te tjera familjare,te cilat zhvillohen zakonisht ne sezonin e...

Nitaj për demarkacionin: Lufta politike kundër Hardinajt është e pandershme

para 8 muajve - Zhurnal

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Muharrem Nitaj, ka thënë se çdo marrëveshje ndërkombëtare, duhet të nxirret për votim në Kuvend, që të ratifikohet ose të hidhet poshtë. Ky reagim i Nitajt...

Carl Sagan: Astronomi qe fliste per UFO-t

para 8 muajve - BalkanWeb

Carl Sagan themeluesi i paharruar i projektit SETI ne moshen 32 fliste per disqe fluturuese. Eshte nje pjese e historise se televizionit ajo qe se fundmi eshte publikuar ne YouTube nga CBS pas nje pune...

Nitaj tregon pse Haradinaj e dërgoi Demarkacionin në Kuvend

para 8 muajve - Tetova Sot

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Muharrem Nitaj, ka thënë se çdo marrëveshje ndërkombëtare, duhet të nxirret për votim në Kuvend, që të ratifikohet ose të hidhet poshtë. Ky reagim i Nitajt...

Carl Sagan: Astronomi qe fliste per UFO-t

para 8 muajve - Tetova Sot

Carl Sagan themeluesi i paharruar i projektit SETI ne moshen 32 fliste per disqe fluturuese. Eshte nje pjese e historise se televizionit ajo qe se fundmi eshte publikuar ne YouTube nga CBS pas nje pune...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK