http://kariera.mk

Shpërthen analisti: Farsa qesharake e çiftit Lu- Vlahutin

më 12.2017 - Gazeta Express

Përmes një analize, analisti Andi Bushati ka vënë përballë dy raste të sjelljes së ambasadorëve të SHBA-së e Be-së në vendin tonë, duke argumentuar dhe arsyet se përse Rpmana Vlahutin dhe Donald Lu nuk...

Farsa qesharake e çiftit Lu-Vlahutin

më 12.2017 - BalkanWeb

Nga Andi Bushati Sa herë që vihet në provë thënia se historia kur përsëritet, më shumë i ngjan një farse sesa një tragjedie, po aq herë ajo rrezulton e vërtetë. Këtë na kujtoji edhe dalja e fundit e Edi...

Andi Bushati: Farsa qesharake e çiftit Lu -Vlahutin

më 12.2017 - Gazeta Tema

Nga Andi Bushati Sa herë që vihet në provë thënia se historia kur përsëritet i ngjan një farse, më shumë sesa një tragjedie, po aq herë ajorrezulton e vërtetë. Këtë na kujtoji edhe dalja e fundit e Edi...

Farsa qesharake e çiftit Lu -Vlahutin

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Andi Bushati Sa herë që vihet në provë thënia se historia kur përsëritet, më shumë i ngjan një farse sesa një tragjedie, po aq herë ajo rrezulton e vërtetë. Këtë na kujtoji edhe dalja e fundit e Edi Ramës,...

Farsa qesharake e çiftit Lu -Vlahutin

më 12.2017 - Lajme.al

Nga Andi Bushati Sa herë që vihet në provë thënia se historia kur përsëritet, mw shumë i ngjan një farse sesa një tragjedie, po aq herë ajo rrezulton e vërtetë. Këtë na kujtoji edhe dalja e fundit e Edi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK