http://kariera.mk

3 mënyra se si të kuptoni nëse në Facebook-un tuaj është futur dikush tjetër?

para 10 muajve - Lajmi.net

Facebook ofron disa masa mbrojtëse. Ja se si të zbuloni nëse dikush ka “hackuar” llogarinë tuaj. Identifikime të panjohura Facebook gjurmon të gjitha pajisjet që përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj....

3 mënyra se si të kuptoni nëse në Facebook-un tuaj është futur dikush tjetër?

para 10 muajve - Gazeta e re

Facebook ofron disa masa mbrojtëse. Ja se si të zbuloni nëse dikush ka “hackuar” llogarinë tuaj. Identifikime të panjohura Facebook gjurmon të gjitha pajisjet që përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj....

3 mënyra se si të kuptoni nëse në Facebook-un tuaj është futur dikush tjetër?

para 10 muajve - Albeu

Gjithnjë e më shumë ne vazhdojmë të vendosim të dhënat tona personale në rrjete sociale. Kompania e Zuckerberg e di se me kë keni qenë darkën e kaluar, me kë keni shkuar me pushime si dhe me kë nga miqtë...

FOTO/ 3 mënyrat se si të kuptoni nëse në Facebookun tuaj është futur dikush tjetër?

para 10 muajve - Syri

Gjithnjë e më shumë ne vazhdojmë të vendosim të dhënat tona personale në rrjete sociale. Kompania e Zuckerberg e di se me kë keni qenë darkën e kaluar, me kë keni shkuar me pushime si dhe me kë nga miqtë...

3 mënyra se si të kuptoni nëse në Facebook-un tuaj është futur dikush tjetër?

para 10 muajve - Te Sheshi

Facebook ofron disa masa mbrojtëse. Ja se si të zbuloni nëse dikush ka “hackuar” llogarinë tuaj. Identifikime të panjohura Facebook gjurmon të gjitha pajisjet që përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj....

Horoskopi për ditën e sotme, 7 dhjetor 2017

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Me Neptunin në shenjë priten gjëra të mira në fushën e dashurisë. Përgatituni të përfitoni. Do të keni në maksimum aftësinë tërheqëse dhe aftësinë për të joshur. Jeni duke shkuar drejt një të ardhmeje...

Test: “Më thuaj cilën kafshë sheh të parën, të tregoj se çfarë njeriu je”

para 11 muajve - TV Koha

Sipas një grupi shkencëtarësh, dy kafshët e para të identifikuara zbulojnë aspekte të thella të konfigurimit tonë të trurit. Kjo do të thotë se ata mund të na tregojnë nëse jemi njerëz krijues, njerëz...

Ç’thonë yjet, si do të jetë shëndeti juaj për 2018-ën?

para 11 muajve - Bota.al

Dashi Të dashur të lindur të shenjës së Dashit, në vitin 2018 do të keni një shëndet relativisht të mirë. Frika do të largohet, do të keni shumë energji pozitive, por nga fati jo i mirë,  nuk do t’i shmangeni...

Horoskopi – 6 dhjetor 2017

para 11 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Sot jeni optimist dhe aktiv për të bërë gjërat që doni. Ju do të përqëndroheni në talentin që keni në profesionin tuaj. Në mbrëmje qëndroni me partnerin për t’u relaksuar. DEMI Doni të qëndroni në...

Pesë shenja që tregojnë se jeni një mike e mirë

para 11 muajve - Java News

Këto janë 5 shenjat që tregojnë se jeni një mike shumë e mirë… Të gjithë gjithmonë kërkojnë këshillën tuaj, kur hasen në ndonjë problem. Me kujdes dëgjoni njerëzit dhe jeni shumë objektive, prandaj edhe...

Horoskopi – 5 dhjetor 2017

para 11 muajve - Gazeta Shqip

DASHI Do të tregoheni të ashpër sot në vlerësimin e punës së të tjerëve. Yjet ju këshillojnë të tregoheni më të hapur me personat që ju rrethojnë. DEMI Do të ndjeni nevojën për të bashkëpunuar me një koleg...

FOTO/ Më thuaj cilën kafshë pe të parën, të të them çfarë njeriu je!

para 11 muajve - Syri

Sipas një grupi shkencëtarësh, dy kafshët e para të identifikuara zbulojnë aspekte të thella të konfigurimit tonë të trurit. Kjo do të thotë se ata mund të na tregojnë nëse jemi njerëz krijues, njerëz...

Zgjidhni një nga 6 pemët e mëposhtme dhe zbuloni çfarë mesazh fsheh për vitin 2018

para 11 muajve - Fol

Kemi hyrë në atë periudhë të vitit ku çdo gjë rrotullohet rreth festave e përgatitjes së tyre, por jo vetëm. Nuk janë të paktë ata që shfrytëzojnë këtë moment për të bërë bilancet e gjithçkaje që ka ndodhur,...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për dhjetorin

para 11 muajve - Java News

E keni lexuar?! Ja çfarë ka rezervuar horoskopi për ju në këtë muaj festash! Është periudha më e bukur e vitit… Dashi Dashuria: gjysma e dytë e muajit do të jetë shumë përfituese për ju, sidomos nëse jeni...

Këto janë gjërat që duhet të bëni për karrierën në të 20-tat tuaja…

para 11 muajve - Mapo

Ndërsa kaloni pragun 20-vjeçar, ka të ngjarë që të jeni ende në kolegj, me gjithë karrierën para jush dhe deri në fund të 20-tës, ka një shans që të vendoseni në një trajektore karriere që do të diktojë...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për dhjetorin

para 11 muajve - Lajme.al

E keni lexuar?! Ja çfarë ka rezervuar horoskopi për ju në këtë muaj festash! Është periudha më e bukur e vitit. Lexoni se çfarë thotë horoskopi i sjellë për ju nga Lajme.al Dashi Dashuria: gjysma e dytë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK