http://kariera.mk

Maqedonia dërgon ndihma për rajonet e përmbytura në Shqipëri

më 12.2017 - Syri

Qeveria e Maqedonisë vendosi sot të dërgojë ndihma humanitare për të ndihmuar zonat e prekura nga përmbytjet në Shqipëri, shkruan “nezavisen.mk”. ”Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim, Ministria e Punëve...

Maqedonia dërgon ndihma humanitare për rajonet e përmbytura në Shqipëri

më 12.2017 - BalkanWeb

SHKUP – Qeveria e Maqedonisë vendosi sot të dërgojë ndihma humanitare për të ndihmuar zonat e prekura nga përmbytjet në Shqipëri, shkruan “nezavisen.mk”. ”Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim, Ministria...

Përmbytjet, Maqedonia dërgon ndihma në Shqipëri

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Qeveria e Maqedonisë vendosi të dërgojë ndihma humanitare për të ndihmuar zonat e prekura nga përmbytjet në Shqipëri. Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim, Ministria e Punëve të Jashtme dhe institucione...

Maqedonia dërgon ndihma për rajonet e përmbytura në Shqipëri

më 12.2017 - Koha.net

Shkup, 6 dhjetor – Qeveria e Maqedonisë vendosi sot të dërgojë ndihma humanitare për të ndihmuar zonat e prekura nga përmbytjet në Shqipëri, shkruan “nezavisen.mk”. ”Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim,...

Maqedonia ndihmon rajonet e përmbytura në shqipëri

më 12.2017 - Albinfo

Siç dihet, shirat e vazhdueshëm dhe përmbytjet sollën evakuimin e 600 familjeve në rajonet jugore të vendit Qeveria e Maqedonisë vendosi sot të dërgojë ndihma humanitare për të ndihmuar zonat e prekura...

Maqedonia dërgon ndihma humanitare për rajonet e përmbytura në Shqipëri

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Qeveria e Maqedonisë vendosi sot të dërgojë ndihma humanitare për të ndihmuar zonat e prekura nga përmbytjet në Shqipëri, shkruan “nezavisen.mk”. ”Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim, Ministria e Punëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK