http://kariera.mk

Donald Trump Jr injoron ligjvënësit amerikanë

më 12.2017 - Gazeta Tema

Donald Trump Jr, djali i presidentit, refuzoi t’u përgjigjet pyetjeve të ligjvënësve të mërkurën rreth bisedave që kishte patur me babain e tij, në kohën kur ishte kandidat për president, lidhur me takimin...

Lidhja me rusët, Donald Trump Jr nuk u përgjigjet pyetjeve të ligjvënësve

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Donald Trump Jr, djali i Presidentit, refuzoi t’u përgjigjet pyetjeve të ligjvënësve të mërkurën rreth bisedave që kishte pasur me babain e tij, në kohën kur ishte kandidat për president, lidhur me takimin...

Donald Trump Jr nuk u përgjiget pyetjeve të ligjvënësve

më 12.2017 - Zhurnal

Donald Trump Jr, djali i Presidentit, refuzoi t’u përgjigjet pyetjeve të ligjvënësve të mërkurën rreth bisedave që kishte patur me babain e tij, në kohën kur ishte kandidat për president, lidhur me takimin...

Donald Trump Jr nuk u përgjiget pyetjeve të ligjvënësve

më 12.2017 - Zëri i Amerikës

Donald Trump Jr, djali i Presidentit, refuzoi t’u përgjigjet pyetjeve të ligjvënësve të mërkurën rreth bisedave që kishte patur me babain e tij, në kohën kur ishte kandidat për president, lidhur me takimin...

Donald Trump Jr nuk u përgjiget pyetjeve të ligjvënësve

më 12.2017 - Gazeta e re

Donald Trump Jr, djali i Presidentit, refuzoi t’u përgjigjet pyetjeve të ligjvënësve të mërkurën rreth bisedave që kishte patur me babain e tij, në kohën kur ishte kandidat për president, lidhur me takimin...

Sekreti që djali i mbajti Donald Trump për takimin me rusët

më 12.2017 - Syri

Donald Trump i riu ka refuzuar tu thotë ligjvënësve amerikanë për bisedën me babain e tij, lidhur me takimin e vitit 2016 me disa rusë në ndërtesën Trump Tower, ka thënë ligjvënësi demokrat, Adam Schiff....

Sekreti që djali i mbajti Donald Trump për takimin me rusët

më 12.2017 - Syri

Donald Trump i riu ka refuzuar tu thotë ligjvënësve amerikanë për bisedën me babain e tij, lidhur me takimin e vitit 2016 me disa rusë në ndërtesën Trump Tower, ka thënë ligjvënësi demokrat, Adam Schiff....

Trump i riu refuzoi të thotë se çka i tha presidentit për takimin me rusët

më 12.2017 - Portalb

Donald Trump i riu ka refuzuar tu thotë ligjvënësve amerikanë për bisedën me babain e tij, lidhur me takimin e vitit 2016 me disa rusë në ndërtesën Trump Tower, ka thënë ligjvënësi demokrat, Adam Schiff,...

Trump i riu refuzoi të thotë se çka i tha presidentit për takimin me rusët

më 12.2017 - Indeks.mk

Donald Trump i riu ka refuzuar tu thotë ligjvënësve amerikanë për bisedën me babain e tij, lidhur me takimin e vitit 2016 me disa rusë në ndërtesën Trump Tower, ka thënë ligjvënësi demokrat, Adam Schiff,...

Trump i riu refuzoi të thotë se çka i tha presidentit për takimin me rusët

më 12.2017 - Lajmi.net

Donald Trump i riu ka refuzuar tu thotë ligjvënësve amerikanë për bisedën me babain e tij, lidhur me takimin e vitit 2016 me disa rusë në ndërtesën Trump Tower, ka thënë ligjvënësi demokrat, Adam Schiff....

Trump i riu refuzoi të thotë se çka i tha presidentit për takimin me rusët

më 12.2017 - Evropa e Lirë

Donald Trump i riu ka refuzuar tu thotë ligjvënësve amerikanë për bisedën me babain e tij, lidhur me takimin e vitit 2016 me disa rusë në ndërtesën Trump Tower, ka thënë ligjvënësi demokrat, Adam Schiff....

Trump i riu refuzoi të thotë se çka i tha presidentit për takimin me rusët

më 12.2017 - Insajderi

Donald Trump i riu ka refuzuar tu thotë ligjvënësve amerikanë për bisedën me babain e tij, lidhur me takimin e vitit 2016 me disa rusë në ndërtesën Trump Tower, ka thënë ligjvënësi demokrat, Adam Schiff....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK