http://kariera.mk

Urusi do të ketë edhe versionin hibrid

para 11 muajve - Koha.net

Një version hibrid i të sapolansuarit Lamborghini Uris është i “domosdoshëm”. Kështu ka thënë për “Auto-Express” një burim i kompanisë, që ka theksuar se modeli mund të debutojë para fundit të dekadës....

Lamborghini SUV nga të gjitha këndet

para 11 muajve - Tetova Sot

Premierën online i modelit SUV Urus, prodhuesi italian e ka bërë më të pasur me fotografitë e galerisë. Lamborghini së fundi prezantoi SUV-in e parë supersportiv. Urus disponon me 650 kuaj fuqi dhe nga...

Lamborghini SUV nga të gjitha këndet

para 11 muajve - Fol

Premierën online i modelit SUV Urus, prodhuesi italian e ka bërë më të pasur me fotografitë e galerisë. Lamborghini së fundi prezantoi SUV-in e parë supersportiv. Urus disponon me 650 kuaj fuqi dhe nga...

‘Lamborghini Urus’ më e reja e ‘bishës’ së rrugës

para 11 muajve - Mapo

Foto 1 nga 12 “Lamborghini” ka hequr mëndafshin e modelit të ri “Urus”, pak para prezantimit zyrtar në LA. “Urus” është modeli i parë SUV që prodhon “Lamborghini”. Makina fuqizohet nga një motor 4.0 litërsh...

Lamborghini SUV nga të gjitha këndet

para 11 muajve - Telegrafi

Premierën online i modelit SUV Urus, prodhuesi italian e ka bërë më të pasur me fotografitë e galerisë. Lamborghini së fundi prezantoi SUV-in e parë supersportiv. Urus disponon me 650 kuaj fuqi dhe nga...

Lamborghini SUV nga të gjitha këndet

para 11 muajve - KosovaPress

Lamborghini së fundi prezantoi SUV-in e parë supersportiv. Urus disponon me 650 kuaj fuqi dhe nga 0 deri 100 km/h arrin për vetëm 3,6 sekonda, transmeton KosovaPress. Temat: Lamborghini kënde SUV Kjo web...

Shpaloset Lamborghini Urus

para 11 muajve - Zhurnal

Lamborghini Urus është shpalosur pak para debutimit zyrtar. Ky është modeli i parë SUV i Lamborghinit që do të kushtojë rreth 180 mijë euro. Sipas Lambos, Urusi është “fuqi, performancë dhe dinamikë”,...

Urusi do të ketë edhe versionin hibrid

para 11 muajve - Zhurnal

Një version hibrid i të sapolansuarit Lamborghini Uris është i “domosdoshëm”. Kështu ka thënë për “Auto-Express” një burim i kompanisë, që ka theksuar se modeli mund të debutojë para fundit të dekadës....

Italianët 'ndezin lojën' me Lamborghini Urus

para 11 muajve - Syri

Lamborghini ka hequr mëndafshin e modelit të ri Urus, pak para prezantimit zyrtar në LA. Urus është modeli i parë SUV që prodhon Lamborghini. Makina fuqizohet nga një motor 4.0 litërsh tuin-turbo V8, me...

Shpaloset Lamborghini Urus

para 11 muajve - Infokusi

Lamborghini Urus është shpalosur pak para debutimit zyrtar. Ky është modeli i parë SUV i Lamborghinit që do të kushtojë rreth 180 mijë euro. Sipas Lambos, Urusi është “fuqi, performancë dhe dinamikë”,...

Urusi do të ketë edhe versionin hibrid

para 11 muajve - Insajderi

Një version hibrid i të sapolansuarit Lamborghini Uris është i “domosdoshëm”. Kështu ka thënë për “Auto-Express” një burim i kompanisë, që ka theksuar se modeli mund të debutojë para fundit të dekadës....

Prezantohet makina SUV më e shpejtë në botë

para 11 muajve - KosovaPress

Lamborghini Urus u prezantua sot në Sant’Agata Bolognese, dhe arrin një shpejtësi prej 305 km/orë, 100 km/orë për 3.6 sekonda. Urus ka një motor V8, 4.0 litra, me 650 kuaj fuqi, dhe Lamborghini shpreson...

Ky është Urus, modeli i ri SUV nga Lamborghini

para 11 muajve - Lajmi.net

Lamborghini Urus është shpalosur pak para debutimit zyrtar. Ky është modeli i parë SUV i Lamborghinit që do të kushtojë rreth 180 mijë euro. Sipas Lambos, Urusi është “fuqi, performancë dhe dinamikë”,...

Ky është Urus, modeli i ri SUV nga Lamborghini

para 11 muajve - Gazeta Express

Lamborghini Urus është shpalosur pak para debutimit zyrtar. Ky është modeli i parë SUV i Lamborghinit që do të kushtojë rreth 180 mijë euro. Sipas Lambos, Urusi është “fuqi, performancë dhe dinamikë”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK