http://kariera.mk

E Fundit/ Bllokohen automjetet në parking pranë Sheshit ‘Nënë Tereza’

më 12.2017 - Opinion

Më shumë se 60 minuta dhjetra automjete të enjten pasdite janë bllokuar në parkingun nëntokësor pranë Sheshit Nënë Tereza në Tiranë. Opinion.al sjell video dhe foto ekskluzive që tregojnë dhjetra automjete...

Luante me telefonin, ngatërron rrugë e përplaset nga makina – VIDEO

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Një grua është përplasur nga një makinë pasi kishte hyrë aksidentalisht në një parkim të automatizuar në Kinën lindore. Në video dallohet gruaja që po merrej me telefonin teksa hyn në vendin e përcaktuar...

Aksident në Laprakë, përplasen keq 4 makina

më 12.2017 - Albeu

Katër automjete janë përplasur të mëkurën në mbrëmje në zonën e Laprakës në Tiranë. Sipas të dhënave të para, 4 makina janë përfshirë në aksident , ndërsa dy mjete kanë pësuar dëme të konsiderueshme. Deri...

Aksident masiv në Tiranë, përplasen 5 makina

më 12.2017 - NOA

Një aksident rrugor në të cilën janë përfshirë disa automjete ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Laprakës në kryeqytet, konkretisht në rrugën “Dritan Hoxha”. Nga...

Aksident masiv në Tiranë

më 12.2017 - Syri

Disa automjete janë përfshirë në një aksident orët e vona të kësaj të mërkure në zonën e Laprakës. Sipas të dhënave të para, 5 makina janë përfshirë në aksident, ndërsa dy mjete kanë pësuar dëme të konsiderueshme....

VideoLajm/ Aksident në Laprakë, përplasen 4 makina

më 12.2017 - Opinion

Katër automjete janë përplasur të mërkuën në mbrëmje në Laprakë. Sipas informacioneve të para nga vendngjarja, ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur. Mësohet se policia ka mbërritur në vendin e aksidentit...

Aksident masiv në Tiranë

më 12.2017 - Tetova Sot

Disa automjete janë përfshirë në një aksident orët e vona të kësaj të mërkure në zonën e Laprakës. Sipas të dhënave të para, 5 makina janë përfshirë në aksident, ndërsa dy mjete kanë pësuar dëme të konsiderueshme....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK