http://kariera.mk

Skënderbeu e mbyll si milioner Europa League-n, ja shuma që përfiton

më 12.2017 - Aktuale

Skënderbeu e ka mbyllur me një humbje 1-2 në sfidën e fundit ndaj Jang Bojs në Europa League. Skuadra korçare ka bërë një prezantim pozitiv, duke forcuar edhe financat e saj në bazë të rezultateve të marra...

4 milion euro për SKËNDERBEUN, korçarët kthehen duarplot nga ZVICRA

më 12.2017 - Newsport

Skënderbeu e mbylli me humbje aventurën e këtij viti në Europa League. Korçarët u mposhtën në fund të ndeshjes nga Young Boys me shifrat 2-1. Por përsa i përket paraqitjes, ajo ishte tepër dinjitoze duke...

Skënderbeu e mbyll si milioner Europa League-n, ja shuma që përfiton

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Skënderbeu e ka mbyllur me një humbje 1-2 në sfidën e fundit ndaj Jang Bojs në Europa League. Skuadra korçare ka bërë një prezantim pozitiv, duke forcuar edhe financat e saj në bazë të rezultateve...

Skënderbeu e mbyll si milioner Europa League-n, ja shuma që përfiton

më 12.2017 - Fakti Ditor

Skënderbeu e ka mbyllur me një humbje 1-2 në sfidën e fundit ndaj Jang Bojs në Europa League. Skuadra korçare ka bërë një prezantim pozitiv, duke forcuar edhe financat e saj në bazë të rezultateve të marra...

Për çfarë luan Skënderbeu sot? Korçarët të sigurt për suksesin dhe milionat, Daja bën gati lojtarët për “vitrinë”

më 12.2017 - Newsport

Skënderbeu luan sonte në mbrëmje ndaj Young Boys ndeshjen e gjashtë dhe të fundit në Europa League. Edhe pse Skënderbeu nuk ka më asnjë mundësi për fazën tjetër të këtij kompeticioni, skuadra korçare kërkon...

Merkatoja e Skënderbeut nis nga Europa, afrime dhe largime të shumta në janar, drejtori sportiv i korçarëve e konfirmon

më 12.2017 - Newsport

Skënderbeu luan nesër, në orën 19:00 ndeshjen e fundit në Europa League ndaj Jang Bojsave. Duke parë se ekipi korçar nuk ka më asnjë mundësi për të shkuar më tej, është menduar nga trajneri Ilir Daja që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK