http://kariera.mk

Vajza 12-vjeçare tërhiqet zvarrë nga kamioni (Video, +18)

më 12.2017 - Telegrafi

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

Pamje dramatike, 12-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga kamioni

më 12.2017 - Zhurnal

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

Moment i frikshëm, kamioni këput telin dhe tërheq zvarrë vajzën e vogël

më 12.2017 - NOA

Ky është momenti dramatik, i kapur nga kamerat e sigurisë së një dyqani, në Puebla City, në juglindje të Meksikës. Në video dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më...

12-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga kamioni

më 12.2017 - Lajmi.net

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

Pamje dramatike, 12-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga kamioni

më 12.2017 - Tetova Sot

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

Video/ 12-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga kamioni

më 12.2017 - Mapo

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

Vajza 12-vjeçare tërhiqet zvarrë nga kamioni (Video, +18)

më 12.2017 - Shenja

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

Vajza 12 vjeçe tërhiqet zvarrë nga kamioni. Pamje të RËNDA

më 12.2017 - Tetova Sot

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

12-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga kamioni – VIDEO

më 12.2017 - Infokusi

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

VIDEO+18/ Vajza 12 vjeçe tërhiqet zvarrë nga kamioni. Pamje të RËNDA

më 12.2017 - Syri

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

12-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga kamioni – VIDEO

më 12.2017 - Fakti Ditor

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK