http://kariera.mk

Stërvitjet e rregullta zvogëlojnë rrezikun e kancerit të gjirit

më 12.2017 - RTV 21

Ushtrimi i rregullt zvogëlon rrezikun e kancerit të gjirit nga njëzet deri në tridhjetë për qind Ushtrimi ka një rol të rëndësishëm në trajtimin modern të kancerit të gjirit pasi ndihmon për të lehtësuar...

Stërvitjet e rregullta zvogëlojnë rrezikun e kancerit të gjirit

më 12.2017 - Koha.net

Ushtrimi ka një rol të rëndësishëm në trajtimin modern të kancerit të gjirit pasi ndihmon për të lehtësuar ndjenjën e dobësisë që ndodh shpesh në pacientë. Ushtrimi i rregullt zvogëlon rrezikun e kancerit...

Stërvitjet e rregullta zvogëlojnë rrezikun e kancerit të gjirit

më 12.2017 - Gazeta e re

Ushtrimi ka një rol të rëndësishëm në trajtimin modern të kancerit të gjirit pasi ndihmon për të lehtësuar ndjenjën e dobësisë që ndodh shpesh në pacientë. Ushtrimi i rregullt zvogëlon rrezikun e kancerit...

Stërvitjet e rregullta zvogëlojnë rrezikun e kancerit të gjirit

më 12.2017 - Periskopi

Ushtrimi ka një rol të rëndësishëm në trajtimin modern të kancerit të gjirit pasi ndihmon për të lehtësuar ndjenjën e dobësisë që ndodh shpesh në pacientë. Ushtrimi i rregullt zvogëlon rrezikun e kancerit...

Stërvitjet e rregullta zvogëlojnë rrezikun e kancerit të gjirit

më 12.2017 - KosovaPress

Ushtrimi i rregullt zvogëlon rrezikun e kancerit të gjirit nga njëzet deri në tridhjetë për qind, tregon raporti i një organizate jofitimprurëse gjermane për mbështetjen e kancerit. Gratë që kanë pasur...

Djathi zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër

më 12.2017 - Antpress

Një porcion me djathë në ditë mund të zvogëlojë rrezikun e goditjes së zemrës dhe sulmit në tru. Sasia prej 40 gramë djathë zvogëlon rrezikun e zhvillimit të sëmundjeve të zemrës deri në 14 për qind, dhe...

Djathi zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër

më 12.2017 - Gazeta e re

Një porcion me djathë në ditë mund të zvogëlojë rrezikun e goditjes së zemrës dhe sulmit në tru. Sasia prej 40 gramë djathë zvogëlon rrezikun e zhvillimit të sëmundjeve të zemrës deri në 14 për qind, dhe...

Djathi zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër

më 12.2017 - RTV 21

Një porcion me djathë në ditë mund të zvogëlojë rrezikun e goditjes së zemrës dhe sulmit në tru Sasia prej 40 gramë djathë zvogëlon rrezikun e zhvillimit të sëmundjeve të zemrës deri në 14 për qind, dhe...

Djathi zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër

më 12.2017 - 10minuta

Një porcion me djathë në ditë mund të zvogëlojë rrezikun e goditjes së zemrës dhe sulmit në tru. Sasia prej 40 gramë djathë zvogëlon rrezikun e zhvillimit të sëmundjeve të zemrës deri në 14 për qind, dhe...

Djathi zvogëlon rrezikun e sulmit në zemër

më 12.2017 - KosovaPress

Sasia prej 40 gramë djathë zvogëlon rrezikun e zhvillimit të sëmundjeve të zemrës deri në 14 për qind, dhe e njëjta dozë ditore zvogëlon rrezikun e goditjes me 10 për qind, tregojnë rezultatet e hulumtimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK