http://kariera.mk

Shehi: Më vjen keq për mënyrën si humbëm, dorezat e ndeshjes do t’i ruaj

më 12.2017 - BalkanWeb

Orges Shehi, portieri i Skënderbeut, në përfundim të ndeshjes kundër Young Boys në “Europa Leaguë” është shprehur se i vjen keq që humbja erdhi në këtë mënyrë, në minutat e fundit. Gardiani i korçarëve...

Shehi: Më vjen keq për rezultatin e ndeshjes

më 12.2017 - Albeu

Portieri dhe kapiteni i ekipit korçar është shfaqur më i qetë se të tjerët në përfundim të ndeshjes. Ai u shpreh i kënaqur me rezultatet që ka arritur ekipi dhe pranoi që kjo do të jetë ndeshja e tij e...

Shehi: Doja ta mbyllja me dinjitet, dorezat do t’i mbaj

më 12.2017 - Syri

Kapiteni i Skënderbeut, Orges Shehi, ka folur pas humbjes në Zvicër. Njësoj si trajneri Daja, edhe Shehi ishte i mërzitur nga mënyra se si përfundoi ky takim. “Më vjen keq për rezultatin. Kemi luajtur...

Shehi flet pas ndeshjes së fundit të Skënderbeut në Ligën e Evropës

më 12.2017 - Lajmi.net

Portieri dhe kapiteni i ekipit korçar është shfaqur më i qetë se të tjerët në përfundim të ndeshjes. Ai u shpreh i kënaqur me rezultatet që ka arritur ekipi dhe pranoi që kjo do të jetë ndeshja e tij e...

Shehi: Doja ta mbyllja me dinjitet, dorezat do t’i mbaj

më 12.2017 - Tetova Sot

Kapiteni i Skënderbeut, Orges Shehi, ka folur pas humbjes në Zvicër. Njësoj si trajneri Daja, edhe Shehi ishte i mërzitur nga mënyra se si përfundoi ky takim. “Më vjen keq për rezultatin. Kemi luajtur...

Orges Shehi tregon për fundin e aventurës europiane: Doja ta mbyllja me ndeshje dinjitoze

më 12.2017 - Newsport

Kapiteni i Skënderbeut, Orges Shehi ka folur pas humbjes. Njësoj si Daja edhe Shehi ishte i mërzitur nga mënyra se si vajti ky takim. Për RTSH ai u shpreh: “Më vjen keq për rezultatin. Kemi luajtur mjaft...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK